Ražotājs: MSI
Modelis: V809-2404R
EAN: 4058154156018
MSI V809-2404R. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce GTX 1050 Ti, Procesora takts frekvence: 1290 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 4 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5, Atmiņas kopne: 128 bit, Atmiņas taktātrums: 7008 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5, Dual Link DVI. Interfeisa tips: PCI Express x16 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
MSI V809-2404R video karte NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 GB GDDR5 | €199.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Slotu skaits | 2 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce GTX 1050 Ti |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 768 |
| Procesora takts frekvence | 1290 MHz |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1392 MHz |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| FireStream | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas taktātrums | 7008 MHz |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| PhysX | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| Aptumšošanas modeļa versija | 5.0 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA 3D Vision | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Pilns HD | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 300 W |
| Enerģija patēriņš | 75 W |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |