Ražotājs: MSI
Modelis: V809-2497R
EAN: 4719072520106
MSI V809-2497R. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce GT 1030, Procesora takts frekvence: 1265 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 2 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5, Atmiņas kopne: 64 bit, Atmiņas taktātrums: 6008 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 4096 x 2160 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5. Interfeisa tips: PCI Express x16 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Slotu skaits | 1 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce GT 1030 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 384 |
| Procesora takts frekvence | 1265 MHz |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1518 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 2 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 2 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Atmiņas kopne | 64 bit |
| Atmiņas taktātrums | 6008 MHz |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| HDCP | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 132 g |
| Dziļums | 19 mm |
| Platums | 159 mm |
| Augstums | 69 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 300 W |
| Enerģija patēriņš | 30 W |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 372 g |