Ražotājs: Samsung
Modelis: LH015IFHSAS/EN
EAN: 8806088769349
Samsung IF015H. Ekrāna tehnoloģija: Direct view LED (DVLED), Pikseļa iestatne: 1,5 x 1,5 mm, Ekrāna spilgtums: 800 cd/m². Izvietošana atbalstīta: Iekštelpas, International Protection (IP) code: IP20, Produkta krāsa: Melns. Enerģija patēriņš: 68 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 480 mm, Dziļums: 65 mm, Augstums: 540 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Samsung IF015H - IF Series LED display unit - digital signage - 320 x 360 - SMD - HDR | €4205.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Ekrāna tehnoloģija | Direct view LED (DVLED) |
| Ekrāna izšķirtspēja | 320 x 360 pikseļi |
| Pikseļa iestatne | 1,5 x 1,5 mm |
| Ekrāna spilgtums | 800 cd/m² |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 5000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 160 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 160 ° |
| Paneļa kalpošanas ilgums | 100000 h |
| Dizains | |
| Izvietošana atbalstīta | Iekštelpas |
| VESA stiprinājums | |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 68 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Karstuma izkliedēšana | 245 BTU/h |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 480 mm |
| Dziļums | 65 mm |
| Augstums | 540 mm |
| Svars | 5,8 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |