Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Produkta dizains | Plakans digitālā displeja panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Displejs | |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skata leņķis, horizontāli | 160 ° |
| Pikseļa iestatne | 2 x 2 mm |
| Paneļa kalpošanas ilgums | 100000 h |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 480 mm |
| Dziļums | 65 mm |
| Augstums | 540 mm |
| Svars | 6 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības rādītāji | |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | EMC Class A |