| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
ACT AC7840 - HDMI switch | €53.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 6 |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI ievade | 5 |
| HDMI izeju skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| LED indikatori | Jauda |
| HDCP | |
| Atbalstītie video režīmi | 2160p |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 203 mm |
| Dziļums | 150 mm |
| Augstums | 52 mm |
| Svars | 408 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Tālvadības pults | |