Ražotājs: ATEN
Modelis: VM6404H-AT-G
EAN: 4719264642937
ATEN VM6404H. Video pieslēgvietas tips: HDMI. Materiāls: Metāls, Produkta krāsa: Melns, Maksimālais atjauninājuma ātrums: 60 Hz. AC adaptera ieejas spriegums: 100 - 240 V, AC adaptera frekvence: 50/60 Hz, AC adaptera ieejas strāva: 1 A. Platums: 307,3 mm, Dziļums: 432,4 mm, Augstums: 44 mm. Iepakojuma platums: 473 mm, Iepakojuma dziļums: 564 mm, Iepakojuma augstums: 152 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN VM6404H HDMI | €4271.28 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 8 |
| HDMI ievade | 4 |
| HDMI izeju skaits | 4 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Manuāls | Jā |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Tālvadības pults | Jā |
| Iepakojuma saturs | 1x VM6404H 4 x 4 4K HDMI Matrix Switch with Scaler 1x Power Cord 1x IR Remote Control 1x IR Receiver 1x Mounting Kit 1x User Instructions |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Materiāls | Metāls |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Joslas platums | 340 MHz |
| HDCP | Jā |
| Izejas pretestība | 100 Ω |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| HDCP versija | 2.2 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| Statņa montāža | Jā |
| Maksimālā darbības distance | 15 m |
| Joslas platums | 10,2 Gbit/s |
| Ieejas pilna pretestība | 100 Ω |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera frekvence | 50/60 Hz |
| AC adaptera ieejas strāva | 1 A |
| Enerģija patēriņš | 47,6 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 307,3 mm |
| Dziļums | 432,4 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 4,72 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Oriģinālās kastes platums | 473 mm |
| Kastes garums (Master) | 564 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 152 mm |
| Kastes svars (Master) | 6,24 kg |
| Galvenās kārbas neto svars | 5,03 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 473 mm |
| Iepakojuma dziļums | 564 mm |
| Iepakojuma augstums | 152 mm |