Ražotājs: ATEN
Modelis: VS201
EAN: 0089147812974
ATEN VS201. Video pieslēgvietas tips: VGA. Atbalstītās grafikas izšķirtspējas: 1920 x 1440, Joslas platums: 100 MHz, Maksimālā izšķirtspēja: 1920 x 1440 pikseļi. Svars: 200 g, Dimensijas (WxDxH): 98 x 104 x 24 mm. Ilgtspējas sertifikāti: RoHS
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | VGA |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 200 g |
| Dimensijas (WxDxH) | 98 x 104 x 24 mm |
| Īpašības | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1920 x 1440 pikseļi |
| Pilns HD | Jā |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1440 |
| Joslas platums | 100 MHz |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |