Ražotājs: ATEN
Modelis: VS261
EAN: 0115971049627
ATEN VS261. Video pieslēgvietas tips: DVI, Video ieeja: 2 x DVI-I Female (White), Video izeja: 1 x DVI-I Female (White). Materiāls: Metāls, Produkta krāsa: Melns, Sudrabs, Maksimālā darbības distance: 5 m. Enerģija patēriņš: 1,91 W. Platums: 140 mm, Dziļums: 88 mm, Augstums: 55,5 mm. Ilgtspējas sertifikāti: RoHS
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
ATEN DVI-kytkin, 2 yksikköä 1 näyttö, DVI-I, ääni(2xRCA), 1600x1200 | €130.81 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | DVI |
| Video ieeja | 2 x DVI-I Female (White) |
| Video izeja | 1 x DVI-I Female (White) |
| DC ieejas ligzda | |
| Īpašības | |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Ārējais jaudas adapteris | |
| Ieejas pilna pretestība | 100 Ω |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| HDCP | |
| Izejas pretestība | 100 Ω |
| Maksimālā darbības distance | 5 m |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| LED indikatori | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 140 mm |
| Dziļums | 88 mm |
| Augstums | 55,5 mm |
| Svars | 500 g |
| Platums | 14 cm |
| Augstums | 5,56 cm |
| Dziļums | 8,79 cm |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |
| Tālvadības pults | |
| AC adaperis komplektā | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 1,91 W |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |