Ražotājs: ATEN
Modelis: VS291-A7-G
EAN: 5711783793922
ATEN VS291-A7-G. Video pieslēgvietas tips: VGA. Materiāls: Metāls, Plastmasa, Produkta krāsa: Sudrabs, Maksimālā darbības distance: 10 m. Enerģija patēriņš: 0,9 W. Platums: 120 mm, Dziļums: 65,2 mm, Augstums: 44 mm. Ilgtspējas sertifikāti: RoHS
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN VS291-A7-G video signālu komutators VGA | €41.35 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | VGA |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 2 |
| DC ieejas ligzda | |
| Īpašības | |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| 3D saderība | |
| Izejas pretestība | 75 Ω |
| Joslas platums | 150 MHz |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Ieejas pilna pretestība | 75 Ω |
| Maksimālā darbības distance | 10 m |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1920 x 1440 pikseļi |
| Statņa montāža | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 120 mm |
| Dziļums | 65,2 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 150 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 0,9 W |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |