Ražotājs: ATEN
Modelis: VS481A-AT-G
EAN: 4710423775190
ATEN VS481A-AT-G. Video pieslēgvietas tips: HDMI. Materiāls: Metāls, Produkta krāsa: Sudrabs, Maksimālais atjauninājuma ātrums: 60 Hz. Enerģija patēriņš: 1,87 W. Platums: 82,7 mm, Dziļums: 200 mm, Augstums: 25 mm. Iepakojuma platums: 62 mm, Iepakojuma dziļums: 283 mm, Iepakojuma augstums: 173 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Aten VS481A video switch HDMI | €45.50 |
|
oreol.eu |
Делители видеосигнала (Splitter) Aten VS-481A - OReol.eu | €48.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 5 |
| HDMI ievade | 4 |
| HDMI izeju skaits | 1 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Lietotāja pamācība | |
| AC adaperis komplektā | |
| Tālvadības pults | |
| Pievienoti kabeļi | HDMI |
| Īpašības | |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Consumer Electronics Control (CEC) atbalsts | |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Atbalstītie video režīmi | 480p, 720p, 1080i, 1080p |
| HDCP | |
| Izejas pretestība | 100 Ω |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| 3D saderība | |
| Dolby tehnoloģijas | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| HDCP versija | 1.4 |
| HD veids | Full HD |
| Ieejas pilna pretestība | 100 Ω |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| LED indikatori | |
| Maksimālā darbības distance | 15 m |
| Plug and Play | |
| Joslas platums | 6,75 Gbit/s |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 82,7 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Svars | 670 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 1,87 W |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 62 mm |
| Iepakojuma dziļums | 283 mm |
| Iepakojuma augstums | 173 mm |
| Iepakojuma svars | 835 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 315 mm |
| Kastes garums (Master) | 490 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 178 mm |
| Kastes svars (Master) | 8,9 kg |
| Galvenās kārbas neto svars | 6,7 kg |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |