Ražotājs: ATEN
Modelis: VS482B-AT-G
EAN: 4719264649325
ATEN VS482B-AT-G. Video pieslēgvietas tips: HDMI. Materiāls: Metāls, Produkta krāsa: Melns, Maksimālais atjauninājuma ātrums: 60 Hz. Enerģija patēriņš: 3,29 W. Platums: 158,8 mm, Dziļums: 437,2 mm, Augstums: 44 mm. Iepakojuma platums: 116 mm, Iepakojuma dziļums: 540 mm, Iepakojuma augstums: 233 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
ATEN Commutateur HDMI True 4K à 4 ports avec deux sorties | €351.90 |
|
www.pc21.fr |
ATEN VS482B-AT-G video signālu komutators HDMI | €466.21 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 6 |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI ievade | 4 |
| HDMI izeju skaits | 2 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Materiāls | Metāls |
| Consumer Electronics Control (CEC) atbalsts | |
| Joslas platums | 600 MHz |
| Joslas platums | 18 Gbit/s |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Ieejas pilna pretestība | 100 Ω |
| Maksimālā darbības distance | 3 m |
| HDCP versija | 2.2 |
| 3D saderība | |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Izejas pretestība | 100 Ω |
| LED indikatori | |
| HDCP | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 158,8 mm |
| Dziļums | 437,2 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 2,16 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| AC adaperis komplektā | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 3,29 W |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Oriģinālās kastes platums | 375 mm |
| Kastes garums (Master) | 565 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 258 mm |
| Kastes svars (Master) | 9,27 kg |
| Galvenās kārbas neto svars | 6,48 kg |
| Daudzums Master kastē | 3 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 116 mm |
| Iepakojuma dziļums | 540 mm |
| Iepakojuma augstums | 233 mm |
| Iepakojuma svars | 2,84 kg |