Ražotājs: Ewent
Modelis: EW3730
EAN: 8054392618710
Ewent EW3730. Video pieslēgvietas tips: HDMI. Produkta krāsa: Melns, Atbalstītie video režīmi: 2160p, Maksimālā izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi. Iepakojuma tips: Box, Iepakojuma platums: 125 mm, Iepakojuma dziļums: 25 mm. Pievienoti kabeļi: IR
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
AV adapter/konverter Ewent EW3730 HDMI 4K Must | €19.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI ievade | 3 |
| HDMI izeju skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Paplašināta displeja identifikācijas dati (EDID) | |
| Atbalstītie video režīmi | 2160p |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| HDCP | |
| HDCP versija | 1.4 |
| Iepakojuma saturs | |
| Elektrības vada iekļauts | |
| Tālvadības pults | |
| Pievienoti kabeļi | IR |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Box |
| Iepakojuma platums | 125 mm |
| Iepakojuma dziļums | 25 mm |
| Iepakojuma augstums | 160 mm |
| Iepakojuma svars | 130 g |