Ražotājs: Lindy
Modelis: 38036
EAN: 4002888380362
Lindy 38036. Video pieslēgvietas tips: HDMI. Produkta krāsa: Melns, Audio kodeki: Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Audio izvades kanāli: 7.1 kanāli. Platums: 50 mm, Dziļums: 52 mm, Augstums: 20 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Делители видеосигнала (Splitter) Lindy Switch 2x HDMI -1x HDMI (38036) - OReol.eu | €40.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DC ieejas ligzda | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| HDCP | |
| Audio kodeki | Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| LED indikatori | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 50 mm |
| Dziļums | 52 mm |
| Augstums | 20 mm |