Ražotājs: Lindy
Modelis: 38156
EAN: 4002888381567
Lindy 38156. Video pieslēgvietas tips: HDMI/VGA/DisplayPort. Materiāls: Metāls, Produkta krāsa: Melns, Atbalstītās grafikas izšķirtspējas: 3840 x 2160. Platums: 440 mm, Dziļums: 230 mm, Augstums: 45 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs. Ilgtspējas sertifikāti: RoHS
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lindy 38156 videokytkin HDMI/VGA/DisplayPort | €2635.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI/VGA/DisplayPort |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI ievade | 4 |
| HDMI izeju skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) ievades pieslēgvieta | 1 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Īpašības | |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| 3D saderība | |
| HDCP | |
| Krāsu dziļums | 8 bit |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160 |
| Joslas platums | 18 Gbit/s |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 230 mm |
| Augstums | 45 mm |
| Svars | 2,72 kg |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |