Ražotājs: Lindy
Modelis: 38243
EAN: 4002888382434
Lindy 38243. Video pieslēgvietas tips: HDMI. Materiāls: Metāls, Produkta krāsa: Melns, Atbalstītie video režīmi: 1080p. AC adaptera izejas spriegums: 5 V, AC adaptera izvades strāva: 1 A, Enerģija patēriņš: 1 W. Sertifikācija: CE, FCC, RoHS. Platums: 154 mm, Dziļums: 61 mm, Augstums: 25 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Video signāla dalītāji (Splitter) Lindy HDMI 3 Port 2.0 18G Switch UHD 4K 60Hz HDCP 2.2 HDR - 38243 - OReol.eu | €70.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI ievade | 3 |
| HDMI izeju skaits | 1 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| Video ieeja | 3 |
| Video izeja | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Materiāls | Metāls |
| Joslas platums | 18 Gbit/s |
| Ārējais jaudas adapteris | |
| Tālvadības tips | IR |
| Atbalstītie video režīmi | 1080p |
| Joslas platums | 600 MHz |
| HDCP | |
| 3D saderība | |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| LED indikatori | |
| Krāsu dziļums | 8 bit |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera izejas spriegums | 5 V |
| AC adaptera izvades strāva | 1 A |
| Enerģija patēriņš | 1 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 55 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 154 mm |
| Dziļums | 61 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS |
| Iepakojuma saturs | |
| Tālvadības pults | |
| Pievienoti kabeļi | IR |
| Manuāls | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |