Ražotājs: Lindy
Modelis: 38269
EAN: 4002888355261
Lindy 38269. Video pieslēgvietas tips: HDMI/VGA, USB pieslēgvietas veids: USB Veids-C. Materiāls: Metāls, Produkta krāsa: Melns, Maksimālais atjauninājuma ātrums: 60 Hz. Sertifikācija: CE, FCC, REACH. Platums: 184 mm, Dziļums: 90 mm, Augstums: 80 mm. Iepakojuma masa: 1100 kg, Iepakojuma platums: 248 mm, Iepakojuma dziļums: 95 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LINDY MULTI-FORMAT CONFERENCE TABLE SWITCH | €413.92 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI/VGA |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI ievade | 1 |
| HDMI izeju skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) ievades pieslēgvieta | 1 |
| USB pieslēgvietas veids | USB Veids-C |
| 3.5 mm ieeja | |
| DC ieejas ligzda | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Montāžas komplekts | |
| Manuāls | |
| AC adaperis komplektā | |
| Īpašības | |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Paplašināta displeja identifikācijas dati (EDID) | |
| HDCP versija | 2.2 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Joslas platums | 18 Gbit/s |
| HDCP | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 184 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Svars | 737 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 60 % |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma masa | 1100 kg |
| Iepakojuma platums | 248 mm |
| Iepakojuma dziļums | 95 mm |
| Iepakojuma augstums | 195 mm |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE, FCC, REACH |