Ražotājs: Lindy
Modelis: 38281
EAN: 4002888382816
Lindy 38281. Video pieslēgvietas tips: HDMI/VGA/DisplayPort, USB pieslēgvietas veids: USB Type-A. Materiāls: Metāls, Produkta krāsa: Melns, Maksimālais atjauninājuma ātrums: 60 Hz. Enerģija patēriņš: 9 W. Sertifikācija: CE, FCC, REACH. Platums: 220 mm, Dziļums: 44 mm, Augstums: 150 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lindy 38281 videokytkin HDMI/VGA/DisplayPort | €2255.96 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI/VGA/DisplayPort |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI ievade | 3 |
| HDMI izeju skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) ievades pieslēgvieta | 1 |
| USB pieslēgvietas veids | USB Type-A |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| RJ-45 ievades porti | 1 |
| RJ-45 izejas porti | 1 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Īpašības | |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Consumer Electronics Control (CEC) atbalsts | |
| Paplašināta displeja identifikācijas dati (EDID) | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Joslas platums | 18 Gbit/s |
| HDCP | |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Atbalstītie audio formāti | LPCM |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Pievienoti kabeļi | IR |
| Tālvadības pults | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| AC adaperis komplektā | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 220 mm |
| Dziļums | 44 mm |
| Augstums | 150 mm |
| Svars | 737 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 9 W |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE, FCC, REACH |