Ražotājs: StarTech.com
Modelis: ST124HDVW
EAN: 0065030883603
StarTech.com ST124HDVW. Video pieslēgvietas tips: HDMI, USB pieslēgvietas veids: USB Type-A. Materiāls: Metāls, Produkta krāsa: Melns, Maksimālais atjauninājuma ātrums: 60 Hz. Maiņstrāvas ievades spriegums: 100 - 240 V, AC adaptera ieejas strāva: 1 A, AC adaptera izejas spriegums: 24 V. Sertifikācija: CE, FCC, REACH. Platums: 165 mm, Dziļums: 230 mm, Augstums: 45 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
StarTech.com Videowand Controller (2x2, 4K 60Hz, HDMI 2.0, EDID, 1 In 4 Out Video Wall Verteiler, RS-232 Steuerung) | €1292.94 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI ievade | 1 |
| HDMI izeju skaits | 4 |
| USB pieslēgvietas veids | USB Type-A |
| RJ-45 ievades porti | 1 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera ieejas strāva | 1 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 24 V |
| AC adaptera izvades strāva | 1,25 A |
| Īpašības | |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Paplašināta displeja identifikācijas dati (EDID) | |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 4096 x 2160 |
| HDCP | |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| HDCP versija | 2.2 |
| LED indikatori | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 165 mm |
| Dziļums | 230 mm |
| Augstums | 45 mm |
| Svars | 1 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |
| AC adaperis komplektā | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Oriģinālās kastes platums | 315 mm |
| Kastes garums (Master) | 545 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 380 mm |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE, FCC, REACH |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 260 mm |
| Iepakojuma dziļums | 300 mm |
| Iepakojuma augstums | 70 mm |
| Iepakojuma svars | 1,6 kg |