Ražotājs: StarTech.com
Modelis: VS424HDPIP
EAN: 0065030858403
StarTech.com VS424HDPIP. Video pieslēgvietas tips: HDMI. Materiāls: Alumīnijs, Produkta krāsa: Melns, Atbalstītās grafikas izšķirtspējas: 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 640 x 480 (VGA). AC adaptera ieejas spriegums: 100 - 240 V, AC adaptera ieejas strāva: 1 A, AC adaptera izejas spriegums: 12 V. Sertifikācija: CE, FCC, TAA. Platums: 250 mm, Dziļums: 436 mm, Augstums: 49 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
StarTech.com VS424HDPIP videokytkin HDMI | €1639.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 8 |
| HDMI ievade | 4 |
| HDMI izeju skaits | 4 |
| RJ-45 ievades porti | 1 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| Īpašības | |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Tālvadības tips | RS232, Telnet, IR |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 640 x 480 (VGA) |
| Atbalstītie video režīmi | 1080p, 720p |
| HD veids | Full HD |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| LED indikatori | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera ieejas strāva | 1 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 12 V |
| AC adaptera izvades strāva | 3 A |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 436 mm |
| Augstums | 49 mm |
| Svars | 2,8 kg |
| Dimensijas (WxDxH) | 250 x 436 x 49 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Tālvadības pults | Jā |
| Manuāls | Jā |
| Programmatūras CD | Jā |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE, FCC, TAA |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 412 mm |
| Iepakojuma dziļums | 575 mm |
| Iepakojuma augstums | 142 mm |
| Iepakojuma svars | 4,3 kg |