Ražotājs: Techly
Modelis: IDATA HDMI-4K51
EAN: 8054529020713
Techly IDATA HDMI-4K51. Video pieslēgvietas tips: HDMI. Produkta krāsa: Melns, Maksimālā darbības distance: 2 m, Atbalstītās grafikas izšķirtspējas: 2048 x 1080, 2560 x 1440, 4096 x 2160, 1600 x 1200 (UXGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD.... Sertifikācija: CE, FCC, RoHS. Platums: 162 mm, Dziļums: 69 mm, Augstums: 19 mm. Ilgtspējas sertifikāti: CE, RoHS
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Techly Techly HDMI 5/1, 4K,2K,3D - 020713 | €49.16 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 6 |
| HDMI versija | 1.4 |
| HDMI ievade | 5 |
| HDMI izeju skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Joslas platums | 3,4 Gbit/s |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 2048 x 1080, 2560 x 1440, 4096 x 2160, 1600 x 1200 (UXGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Atbalstītie video režīmi | 1080p |
| HDCP | |
| 3D saderība | |
| HDCP versija | 1.3 |
| Maksimālā darbības distance | 2 m |
| Plug and Play | |
| LED indikatori | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 162 mm |
| Dziļums | 69 mm |
| Augstums | 19 mm |
| Svars | 500 g |
| Dimensijas (WxDxH) | 162 x 69 x 19 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 60 °C |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |
| Tālvadības pults | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS |
| Tehniskās detaļas | |
| Audio atbalsts | |