Ražotājs: Techly
Modelis: IDATA HDMI2-4K31HDR
EAN: 8051128104929
Techly IDATA HDMI2-4K31HDR. Video pieslēgvietas tips: HDMI, HDMI versija: 1.4/2.0. Materiāls: Metāls, Produkta krāsa: Melns, Maksimālais atjauninājuma ātrums: 60 Hz. Enerģija patēriņš: 5 W. Platums: 160 mm, Dziļums: 51,5 mm, Augstums: 20 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI versija | 1.4/2.0 |
| HDMI ievade | 3 |
| HDMI izeju skaits | 1 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tālvadības pults | |
| AC adaperis komplektā | |
| Manuāls | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Materiāls | Metāls |
| Joslas platums | 18 Gbit/s |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160 |
| Iebūvēts audio dekoders | DSD |
| Atbalstītie video režīmi | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| HDCP | |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Krāsu dziļums | 12 bit |
| LED indikatori | |
| 3D saderība | |
| HDCP versija | 2.2 |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Plug and Play | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 160 mm |
| Dziļums | 51,5 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Svars | 230 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 5 W |