Ražotājs: Vivolink
Modelis: VLHUB121-MME
EAN: 5706998287779
Vivolink VLHUB121-MME. Video pieslēgvietas tips: HDMI, USB pieslēgvietas veids: USB Veids-C. Materiāls: Metāls, Produkta krāsa: Melns, Maksimālais kadru ātrums: 60 fps. Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V. Svars: 40 g. Iepakojuma svars: 50 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Vivolink VLHUB121-MME video signālu komutators HDMI | €634.78 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI ievade | 1 |
| HDMI izeju skaits | 1 |
| USB pieslēgvietas veids | USB Veids-C |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Manuāls | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Īpašības | |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Maksimālais kadru ātrums | 60 fps |
| Joslas platums | 0,35 Gbit/s |
| Audio izvades kanāli | 2.0 kanāli |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| LED indikatori | Status |
| Atbalstītie video režīmi | 2160p |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 40 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 50 g |