Ražotājs: Vivolink
Modelis: VLSW131
EAN: 5704174821694
Vivolink VLSW131. Video pieslēgvietas tips: HDMI. Produkta krāsa: Melns, Maksimālais kadru ātrums: 60 fps, Maksimālā izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi. Platums: 105 mm, Dziļums: 55 mm, Augstums: 18 mm. Iepakojuma platums: 155 mm, Iepakojuma dziļums: 88 mm, Iepakojuma augstums: 60 mm. Pievienoti kabeļi: IR sensors
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Vivolink VLSW131 video signālu komutators HDMI | €102.03 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI ievade | 3 |
| HDMI izeju skaits | 1 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Consumer Electronics Control (CEC) atbalsts | Jā |
| Maksimālais kadru ātrums | 60 fps |
| HDCP | Jā |
| HDCP versija | 2.2 |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| LED indikatori | Jā |
| Plug and Play | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 105 mm |
| Dziļums | 55 mm |
| Augstums | 18 mm |
| Svars | 180 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 55 °C |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | IR sensors |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 155 mm |
| Iepakojuma dziļums | 88 mm |
| Iepakojuma augstums | 60 mm |
| Iepakojuma svars | 560 g |