Ražotājs: Vaddio
Modelis: 999-99230-001
EAN: 0840077503260
Vaddio RoboSHOT 30E USB. Megapikseļi: 8,57 MP, Sensora tips: CMOS. HD veids: Full HD, Maksimālais video izšķirtspēju: 1920 x 1080 pikseļi, Atbalstītie video režīmi: 1080p, Maksimālais kadru ātrums: 60 fps. Uzstādīšanas tips: Stends, Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Uzstādīšanas tips | Stends |
| Slīpuma leņķis | -30 - 90 ° |
| Panoramēšanas diapazons | -160 - 160 ° |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| Nolieces ātrums (min.) | 0,35 °/sec |
| Nolieces ātrums (maks.) | 120 °/sec |
| Panorāmas ātrums (maks.) | 120 °/sec |
| Panorāmas ātrums (min.) | 0,35 °/sec |
| Kamera | |
| Megapikseļi | 8,57 MP |
| Sensora tips | CMOS |
| Optiskā sensora izmērs | 25,4 / 2,5 mm |
| Efektīvā sensora izšķirtspēja | 8,51 MP |
| Kombinēta tālummaiņa | 30 x |
| Horizontālais skata leņķis (tele) | 4,1 ° |
| Horizontālais skata leņķis (plats) | 70,2 ° |
| Minimālā iluminācija | 1 lux |
| Baltās krāsas balanss | Auto, Manuāls, One push |
| Fokusa pielāgošana | Automātisks / Manuāls |
| Kameras iepriekšējo iestatījumu skaits | 16 |
| Pastiprinājuma kontroles tips | Automātisks / Manuāls |
| PTZ kontrole | Jā |
| Video | |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 1920 x 1080 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 60 fps |
| HD veids | Full HD |
| Atbalstītie video režīmi | 1080p |
| Atbalstītie video formāti | H.264 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | PoE |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) B veida pieslēgvietu skaits | 1 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| RS-232 ieejas porti | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Tīklošana | |
| Tīkla straumēšana | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Montāžas komplekts | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85258900 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 179,1 mm |
| Dziļums | 171,5 mm |
| Augstums | 176,3 mm |
| Svars | 2,2 kg |