Ražotājs: Yealink
Modelis: 1106982
Yealink MVC940. Produkta veids: Grupas videokonferenču sistēma. HD veids: 4K Ultra HD. Optiskā tālummaiņa: 12x. Ethernet/LAN savienojums, Wi-Fi. Bluetooth. Ekrāns: IPS, Displeja diagonāle: 20,3 cm (8"), Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 800 pikseļi. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 IoT Enterprise. Produkta krāsa: Melns, Pelēks
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Grupas videokonferenču sistēma |
| Bluetooth | Jā |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Automātiska kadrēšana | Jā |
| Panoramēšanas diapazons | 0 - 200 ° |
| Slīpuma leņķis | 0 - 130 ° |
| Video | |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Kamera | |
| Kameras tips | Viena kamera |
| Optiskā tālummaiņa | 12 x |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8000 MB |
| Datu nesēju veids | SSD |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 128 GB |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Jā |
| Datorsistēma | |
| Datorsistēmas veids | Mini PC |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 7th gen Intel® Core™ i5 |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 IoT Enterprise |
| Displejs | |
| Ekrāns | IPS |
| Displeja diagonāle | 20,3 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1280 x 800 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Savienojamība | |
| HDMI izvades pieslēgvietu daudzums | 2 |
| USB savienotājs | USB Type-A, USB Veids-B |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Line-out | Jā |
| Atiestatīšanas ligzda | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 12,1 kg |
| Īpašības | |
| Kustības sensors | Jā |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Iepakojuma saturs | |
| Iepakojuma saturs | 2x UVC84 Camera, 1x MCore Kit, 2x WPP20, MTouch II touch panel |