Ražotājs: AG Neovo
Modelis: HM431011M0000
EAN: 4710739597493
AG Neovo HMQ-4301. Produkta veids: Videonovērošanas monitors, Uzstādīšanas tips: Sienā montējams, Produkta krāsa: Melns. Displeja diagonāle: 109,2 cm (43"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, Ekrāna veids: LCD. Skaļruņa jauda: 5 W, VESA-wall mounting system saderīgs: 400 x 200 mm. Barošanas avota veids: AC, Barošanas avota tips: Iekšējs, Enerģija patēriņš: 75 W. Svars: 9,2 kg, Augstums: 558,3 mm, Dziļums: 84,6 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
AG Neovo HMQ-4301 Videonovērošanas monitors 109,2 cm (43") 3840 x 2160 pikseļi | €1323.76 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Produkta veids | Videonovērošanas monitors |
| Uzstādīšanas tips | Sienā montējams |
| Produkta krāsa | Melns |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 109,2 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna veids | LCD |
| Paneļa veids | IPS |
| Ekrāna spilgtums | 350 cd/m² |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,245 x 0,245 mm |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1200:1 |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Dūmakas līmenis | 1 % |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| NTSC pārklājums (parastais) | 72 % |
| Virsmas cietība | 3H |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Digitālā vertikālā frekvence | 24 - 86 Hz |
| Digitālā horizontālā frekvence | 15 - 135 kHz |
| Darbības rādītāji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Skaļruņa jauda | 5 W |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 400 x 200 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | Iekšējs |
| Barošanas avota veids | AC |
| Enerģija patēriņš | 75 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera izejas spriegums | 100 - 240 V |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 75 kWh |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| RJ-45 portu daudzums | 1 |
| USB pieslēgvieta | |
| Kompozītvideo ievade | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Kompozīts izejošais video | 1 |
| 3.5 mm ieeja | |
| 3.5 mm izeja | |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| SDI izejas | 1 |
| SDI ieejas | 1 |
| Digitālais audio optiskais ārā | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 9,2 kg |
| Augstums | 558,3 mm |
| Dziļums | 84,6 mm |
| Platums | 969,9 mm |
| Iepakojuma platums | 1070 mm |
| Iepakojuma dziļums | 153 mm |
| Iepakojuma augstums | 663 mm |
| Iepakojuma svars | 11,9 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI |
| Tālvadības pults | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Baterijas pievienotas | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 85 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 95 % |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, Low Voltage Directive (LVD), REACH, RoHS, UKCA, WEEE |