Ražotājs: MSI
Modelis: MAG CH120 I
EAN: 0824142228005
MSI MAG CH120 I. Produkta veids: Datorspēļu krēsls, Maksimālais lietotāja svars: 150 kg, Sēdekļa veids: Polsterēts sēdeklis. Platums: 68 mm, Dziļums: 66 mm, Augstums (min): 13 cm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 660 mm, Iepakojuma dziļums: 800 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Datorspēļu krēsls |
| Spēļu platformas atbalstītas | PC (dators) |
| Maksimālais lietotāja svars | 150 kg |
| Maksimālais lietotāja garums | 200 cm |
| Pamatkrāsa | Melns/Pelēks |
| Pamatnes materiāls | Tērauds |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Sēdekļa veids | Polsterēts sēdeklis |
| Pielāgojama atzveltne | |
| Sēdekļa materiāls | Āda, Polivinilhlorīds (PVC) |
| Atzveltne veids | Polsterētas atzveltnes |
| Muguras atbalsta slīpuma diapazons | 90 - 180 ° |
| Roku balsts | |
| Roku balsta veids | Polsterēti roku balsti |
| Regulējams roku balsts | |
| Roku balsta regulēšanas veids | 4D roku balsts |
| Slīpuma leņķis | 0 - 12 ° |
| Gāzes pacelšanas sistēmas klase | 4 |
| Riteņu skaits | 5 Ritenis (-ņi) |
| Ratu diametrs | 7,5 cm |
| Vajadzīga montāža | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma dziļums | 800 mm |
| Iepakojuma platums | 660 mm |
| Iepakojuma augstums | 330 mm |
| Iepakojuma svars | 27 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 68 mm |
| Dziļums | 66 mm |
| Augstums (min) | 13 cm |
| Sēdekļa platums | 52 cm |
| Sēdekļa augstums (min) | 47,5 cm |
| Sēdekļa augstums (max) | 55 cm |
| Sēdekļa dziļums | 52,5 cm |
| Atzveltnes augstums | 80 cm |
| Atzveltnes platums | 55 cm |
| Roku balsta platums | 10 cm |
| Rokas balsta augstums (minim.) | 30,5 cm |
| Rokas balsta augstums (maks.) | 37,5 cm |
| Svars | 20,2 kg |
| Ergonomika | |
| Pagalvis | |
| Slīpuma fiksators | |
| Datorspēļu stūre/lidojuma statīvs iekļauts | |
| Gurnu spilvens | |