Ražotājs: Samsung
Modelis: ET-SFR86SGEGEU
EAN: 8806092659384
Samsung ET-SFR86SGEGEU. Produkta veids: Grupa, Saderīgas ierīces tips: Viedais rokas pulkstens Smartwatch, Produkta krāsa: Zaļš. Platums: 20 mm, Svars: 21,7 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Grupa |
| Saderīgas ierīces tips | Viedais rokas pulkstens Smartwatch |
| Produkta krāsa | Zaļš |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy Watch4 40mm |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret sviedriem |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 20 mm |
| Svars | 21,7 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |