Ražotājs: Philips
Modelis: 929002269201
Philips Hue balta un krāsaina atmosfēras gaisma Lightstrip Plus pagarinātājs V4, 1 metrs, ir viedais joslas apgaismojums, kas piedāvā iespēju radīt daudzpusīgu un krāšņu apgaismojumu jūsu mājās. Šis apgaismojums ir aprīkots ar Bluetooth un Zigbee interfeisu, kas ļauj vienkārši kontrolēt un pielāgot gaismas efektus no jūsu viedtālruņa vai citām saderīgām ierīcēm.
Šīs gaismas joslas pagarinātāja garums ir 1 metrs, kas ļauj jums paplašināt un pielāgot apgaismojumu vajadzīgajā telpā. Tas ir izgatavots no izturīga silikona materiāla, nodrošinot garu kalpošanas laiku. Apgaismojuma krāsu spektrs ir daudzkrāsains, ar iespēju izvēlēties no 16 miljoniem krāsas toņu, lai radītu piemērotu atmosfēru.
Philips Hue Lightstrip Plus pagarinātājs ir aprīkots ar integrētu LED spuldzi, ar jaudu 11,5 W. Tas nodrošina enerģijas taupīšanu un ilgu kalpošanas laiku, līdz pat 25 000 stundām. Šīs gaismas joslas regulēšana ir vienkārša un ērta, izmantojot apgaismojuma regulatoru. Tāpat ir iespēja regulēt apgaismojuma intensitāti, atkarībā no vajadzībām un noskaņojuma.
Philips Hue Lightstrip Plus pagarinātājs ir pielāgojams un vienkārši montējams. Tas ir izgatavots, lai būtu pagarināms un nogriežams līdz vajadzīgām dimensijām, kas nodrošina elastību un pielāgojamību dažādām vietām un telpām. Aizsardzības klase II un IP20 starptautiskā aizsardzības koda veicina izturību un drošību.
Šis Philips Hue balta un krāsaina atmosfēras gaisma Lightstrip Plus pagarinātājs ir saderīgs ar populārām viedierīcēm, piemēram, Apple HomeKit, Amazon Alexa un Google Assistant, kas ļauj ērti kontrolēt un integrēt apgaismojumu ar citām mājas automatizācijas sistēmām. Tas ir ideāls risinājums tiem, kas vēlas radīt personalizētu un krāšņu apgaismojumu savā mājā.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Tips | Viedais joslas apgaismojums |
| Spuldzes tips | Integrētā LED |
| Interfeiss | Bluetooth/Zigbee |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Stiprinājuma / vāka veids | Nenomaināmas spuldzes |
| Krāsu maiņa | Jā |
| Gaismas krāsa | Mainīgais |
| Krāsas temperatūra (minimālā) | 2000 Kelvina grādos |
| Krāsas temperatūra (maksimālā) | 6500 Kelvina grādos |
| Lampas jauda | 11,5 W |
| Spuldzes kalpošanas laiks | 25000 h |
| Apvalka materiāls | Silikons |
| Armatūra aptumšojama | Jā |
| Ar apgaismojuma regulatoru | Jā |
| Rezerves spuldzes jauda (max) | 11,5 W |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Aizsardzības klase | II |
| Pagarināms | Jā |
| Izkliedēts gaismas efekts | Nē |
| Gaismas sadale | Nevirzīta gaisma |
| Nogriežams līdz izmēram | Jā |
| Uzlabojama programmatūra | Jā |
| Pilna tuvā gaisma | Jā |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 45 °C |
| Krāsu skaits | 16000000 krāsas |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Tehniskās detaļas | |
| Materiāls | Silikons |
| EAN/UPC/GTIN (paketē) | 8718699703448 |
| Ieejas spriegums | 24 DC V |
| Neto svars | 53 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 24 V DC Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Stūru savienotāju kabeļu skaits | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Darbojas ar Amazon Alexa | Jā |
| Darbojas ar Google Assistant | Jā |
| Darbojas ar Apple HomeKit | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 1000 mm |
| Platums | 15 mm |
| Augstums | 5,5 mm |
| Garums | 1000 mm |
| Svars | 62 g |
| Gaismas joslas garums | 99,8 cm |
| Gaismas joslas platums | 1,45 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma platums | 8,8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 5,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 140 mm |
| Iepakojuma svars | 115 g |
| Iepakojuma bruto svars | 120 g |
| Iepakojuma neto svars | 60 g |
| Loģistiskie dati | |
| 12NC Logistic kods (-i) | 929002269201 |