Ražotājs: Garett Electronics
Modelis: 5903246284850
EAN: 5903246284850
Garett Electronics Nicole. Displeja diagonāle: 2,44 cm (0.96"), Ekrāna tehnoloģija: TFT. Baterijas performance: 100 mAh. Svars: 29 g. Lentes materiāls: Gumija, Siksniņas krāsa: Melns, Lentes izmērs: Viens izmērs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
GARETT Women Nicole | €78.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.0 |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Viedais rokas pulkstens Smartwatch |
| Pulksteņa korpusa krāsa | Melns |
| Pulksteņa korpusa materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Siksniņas krāsa | Melns |
| Lentes materiāls | Gumija |
| Lentes izmērs | Viens izmērs |
| Forma | Apaļš |
| Maksimālais siksnas garums | 22,5 cm |
| Ieteicamais dzimums | Sieviete |
| Sprādzes krāsa | Melns |
| Aizdares veids | Siksniņas sprādze ar vienu mēlīti |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensdrošs |
| Noņemama saite | |
| Displejs | |
| Ekrāna veids | Digitāls |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Ekrāna tehnoloģija | TFT |
| Displeja diagonāle | 2,44 cm |
| Darbības rādītāji | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| FM radio | |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android, iOS |
| Saderīgās atmiņas kartes | Netiek atbalstīts |
| Procesora ražotājs | Dialog Semiconductor |
| Procesora modelis | DA14585 |
| Atbalstāmās valodas | Angļu |
| Īpašības | |
| Sirdsdarbības monitors | |
| Asinsspiediena monitors | |
| Vairāku sporta veidu režīms | |
| Miega kvalitāte | |
| Atbalstītie sociālo tīklu pakalpojumi | Facebook, Twitter |
| Personīgās infoormācijas pārvaldība | Modinātājs |
| Vibrējošs signāls | |
| SMS paziņojumi | |
| Attālinātā audio atskaņošana | |
| Attālinātā fotografēšana | |
| Viedie paziņojumi | |
| Vibrējošs modinātājs | |
| Iespējamās lietojumprogrammas | JYouPRo |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 100 mAh |
| Baterijas mūžā ilgums | 144 h |
| Iebūvēts akumulators | |
| Standby laiks | 360 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 40 mm |
| Dziļums | 40 mm |
| Biezums | 1,2 cm |
| Svars | 29 g |
| Siksniņas platums | 1,8 cm |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |
| Lādētājs | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |