Ražotājs: Samsung
Modelis: SM-R825FZKASEB
EAN: 8806090337574
Samsung Galaxy Watch Active2 . Displeja diagonāle: 3,56 cm (1.4"), Ekrāna tehnoloģija: OLED, Ekrāna izšķirtspēja: 360 x 360 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns. Procesora takts frekvence: 1150 MHz, RAM ietilpība: 1500 MB, Zibatmiņa: 4 GB. Wi-Fi. GPS. Baterijas performance: 340 mAh. Svars: 30 g. Ūdeniztruība līdz: 50 m, Lentes materiāls: Fluorelastomērs, Siksniņas krāsa: Melns, Lentes izmērs: M/L
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Viedais rokas pulkstens Smartwatch |
| Pulksteņa korpusa izmērs | 44 mm |
| Pulksteņa korpusa krāsa | Melns |
| Pulksteņa korpusa materiāls | Alumīnijs |
| Siksniņas krāsa | Melns |
| Lentes materiāls | Fluorelastomērs |
| Lentes izmērs | M/L |
| Plaukstas locītavas izmērs | 140 - 210 mm |
| Forma | Apaļš |
| Maksimālais siksnas garums | 21 cm |
| Noņemama saite | |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensdrošs |
| Ūdeniztruība līdz | 50 m |
| Displejs | |
| Ekrāna veids | Digitāls |
| Ekrāna izšķirtspēja | 360 x 360 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Ekrāna tehnoloģija | OLED |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Super AMOLED |
| Displeja diagonāle | 3,56 cm |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Rokaspulksteņa stikla tips | Corning Gorilla Glass DX+ |
| Darbības rādītāji | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| FM radio | |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3 |
| Nodrošināta operētājsistēma | Tizen Based Wearable OS 4.0 |
| Saderīgās atmiņas kartes | Netiek atbalstīts |
| RAM ietilpība | 1500 MB |
| Zibatmiņa | 4 GB |
| Procesora ražotājs | Samsung |
| Procesora modelis | Exynos 9110 |
| Procesora takts frekvence | 1150 MHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Īpašības | |
| Sirdsdarbības monitors | |
| Asinsspiediena monitors | |
| Pieveiktais attālums | |
| Iebūvēts pedometrs | |
| Akselerometrs | |
| Gyroscope | |
| Aktivitātes izsekotājs | |
| Vairāku sporta veidu režīms | |
| Miega kvalitāte | |
| Vibrējošs motors | |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, AWB, M4A, MP3, OGA, OGG, WAV, WMA |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Attālinātā audio atskaņošana | |
| Laika apstākļu displejs | |
| Barometrs | |
| Militārais standarts | MIL-STD-810G |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| 3G standarti | UMTS, WCDMA |
| 4G standarti | LTE |
| Atbalsta 3G joslas | 850,900,1900,2100 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 850,900,1800,2100,2600 MHz |
| SIM kartes veids | eSIM |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 44 mm |
| Dziļums | 44 mm |
| Biezums | 1,09 cm |
| Svars | 30 g |
| Siksniņas platums | 2 cm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas performance | 340 mAh |
| Baterijas mūžā ilgums | 60 h |
| Bezvadu lādēšana | |
| Automātisks standby | |
| Standby laiks | 131 h |
| Iepakojuma saturs | |
| Lādētāja bāze | |