Ražotājs: Samsung
Modelis: SM-R875FZKAEUD
EAN: 8806092581999
Samsung Galaxy Watch4 ir iespaidīgs viedais pulkstenis, kas ir radīts tiem, kas novērtē stilu un funkcionalitāti. Ar tā 3,56 cm (1,4") Super AMOLED displeju jūs varat baudīt skaidrus un dzīvīgus attēlus tieši uz jūsu rokas. Skārienjūtīgais interfeiss padara navigāciju ērtu, ļaujot jums bez pūlēm piekļūt pulksteņa funkcijām.
Aprīkots ar jaudīgu Exynos W920 procesoru, kas darbojas ar frekvenci 1180 MHz, un 1500 MB operatīvo atmiņu, Galaxy Watch4 nodrošina vienmērīgu veiktspēju un efektīvu daudzuzdevumu veikšanu. Ar 16 GB zibatmiņas jūs būsiet pietiekami daudz vietas, lai glabātu savus mīļākos lietotņu, mūzikas failus un citas lietderīgas lietas.
Darbojoties ar Wear OS operētājsistēmu, šis viedpulkstenis ir saderīgs ar dažādām mobilajām operētājsistēmām, tostarp Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0 un Android 10. Palieciet savienots un baudiet nevainojamu integrāciju ar savu viedtālruni.
Galaxy Watch4 sver tikai 30,3 grami, tāpēc tas ir viegls un ērts lietošanai visu dienu. Elegants melns pulksteņa aukliņa piešķir jūsu stilam neparasto piesitienu. To kompaktās dimensijas - 44,4 mm platumā, 43,3 mm dziļumā un 9,8 mm biezumā - nodrošina ideālu piestāšanu jūsu plaukstai.
Palieciet savienots bezvadu ar iebūvēto Wi-Fi funkciju, kas ļauj piekļūt internetam un saņemt paziņojumus bez viedtālruņa nepieciešamības. Iekļautā GPS (satelītu) tehnoloģija nodrošina precīzu atrašanās vietas izsekošanu, jūs esat kustībā.
Darbināms ar 361 mAh bateriju, Galaxy Watch4 nodrošina ilgstošu un uzticamu enerģijas padevi. Turklāt pulkstens atbalsta bezvadu uzlādi, lai ērti un bez pūlēm to varētu uzlādēt.
Galaxy Watch4 lepojas ar ievērojamu funkciju klāstu, kas uzlabo katru dienu. Ar tā elektronisko kompasu jūs varat viegli orientēties. Iebūvētais sirdsdarbības monitors un barometrs ļauj sekot līdzi veselībai un fitnesa mērķiem. Pulkstenis ietver arī gaismas sensoru, akselerometru un žiroskopu precīzai kustību izsekošanai un aktivitāšu monitoringu.
Ar savu stilīgo dizainu un praktiskajām funkcijām Samsung Galaxy Watch4 ir ideāls pavadoņa jūsu aktīvajam dzīvesveidam. Vai nu treniņu laikā, paturēšanai organizētu vai vienkārši baudot ērtības, ko sniedz valkājamā tehnoloģija, šis viedpulkstenis visos aspektos ir lielisks kompanjons.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Viedpulkstenis Samsung Galaxy Watch4 44mm LTE Black | €349.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Viedais rokas pulkstens Smartwatch |
| Pulksteņa korpusa izmērs | 44 mm |
| Pulksteņa korpusa krāsa | Melns |
| Pulksteņa korpusa materiāls | Alumīnijs |
| Siksniņas krāsa | Melns |
| Forma | Apaļš |
| Aizdares veids | Siksniņas sprādze ar vienu mēlīti |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Ūdensdrošs |
| Ūdens izturīgs | 5 atmosfēra |
| Displejs | |
| Ekrāna veids | Digitāls |
| Ekrāna izšķirtspēja | 450 x 450 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Ekrāna tehnoloģija | Super AMOLED |
| Displeja diagonāle | 3,56 cm |
| Vienmēr ieslēgts displejs | |
| Krāsu displejs | |
| Rokaspulksteņa stikla tips | Corning Gorilla Glass DX+ |
| Savienojamība | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Austiņu savienojamība | Bluetooth sistēma |
| Īpašības | |
| Sirdsdarbības monitors | |
| Sirdsdarbības kontaktsensori | |
| Sirdsdarbības ātruma sensora veids | Electrical, Optisks |
| Asinsspiediena monitors | |
| Skābekļa satura asinīs sensors | |
| Nodedzinātās kalorijas | |
| Akselerometrs | |
| Gyroscope | |
| Aktivitātes izsekotājs | |
| Personīgie mērķi | |
| Miega kvalitāte | |
| Personīgās infoormācijas pārvaldība | Modinātājs, Kalkulators, Notikumu atgādinātājs, Piezīmes, SOS |
| Taimeris | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Zvanītāja ID | |
| Elektroniskais kompass | |
| Ģeomagnētiskais sensors | |
| SMS paziņojumi | |
| Barometrs | |
| Militārais standarts | MIL-STD-810G |
| Darbības rādītāji | |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android 10, Android 10.0, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0 |
| Nodrošināta operētājsistēma | Wear OS |
| RAM ietilpība | 1500 MB |
| Zibatmiņa | 16 GB |
| Procesora ražotājs | Samsung |
| Procesora modelis | Exynos W920 |
| Procesora takts frekvence | 1180 MHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| 4G standarti | LTE |
| GPS | |
| BeiDou | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 44,4 mm |
| Dziļums | 43,3 mm |
| Biezums | 9,8 mm |
| Svars | 30,3 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas performance | 361 mAh |
| Bezvadu lādēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |
| Lādētājs | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |