Ražotājs: Huawei
Modelis: 51091CKN
EAN: 6901443158270
Huawei 51091CKM. Displeja diagonāle: 13,2 cm (5.2"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Ekrāna veids: IPS. Procesora frekvence: 2,1 GHz. RAM ietilpība: 4 GB, Iekšējās glabātuves ietilpība: 32 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 12 MP, Aizmugurējās kameras veids: Viena kamera. SIM kartes spējas: Divas SIM kartes. Nodrošināta operētājsistēma: Android 7.0. Baterijas performance: 3000 mAh. Produkta krāsa: Zelts. Svars: 146 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Huawei P10 Lite Or · Reconditionné | €87.49 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 13,2 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna veids | IPS |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Skārienjutības tehnoloģija | Multi-touch |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Otrais LCD ekrāns | |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 7.0 |
| Google aplikācijas | Google Maps, Google Play, YouTube |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 2G standarti | GSM |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.1 |
| Tethering (modema režīms) | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Auto fokuss | |
| Tālummaiņas spēja | |
| Video ierakstīšana | |
| Geotagging | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Zelts |
| Krāsas nosaukums | Platinum Gold |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 4 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 32 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 256 GB |
| USB lielapjoma atmiņa | |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 3000 mAh |
| Baterijas uzlādes laiks | 1,67 h |
| Sarunu laiks (2G) | 37 h |
| Sarunu laiks (3G) | 21 h |
| Sarunu laiks (4G) | 20 h |
| Gaidīšanas laiks (2G) | 575 h |
| Gaidīšanas laiks (3G) | 564 h |
| Gaidīšanas laiks (4G) | 532 h |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 146 g |
| Platums | 72 mm |
| Dziļums | 7,2 mm |
| Augstums | 146,5 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| Wi-Fi novietojums | |
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 2,1 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Līdzprocesors | |
| Līdzprocesora frekvence | 1,7 GHz |
| Līdzprocesora serde | 4 |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | |
| Tūlītēja ziņojumapmaiņa (IM) | |
| Tērzēšana | |
| E–pasts | |
| Darbības rādītāji | |
| Video zvans | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Personīgās infoormācijas pārvaldība | Modinātājs, Kalkulators, Kalendārs |
| Mikrofona klusinātājs | |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | |
| Tēmas | Tapetes |
| Personalizācija | Ikonas, Ēdienkarte, Īsceļi |
| Lidojuma režīms | |
| Atbalsts kontakta grupām | |
| Vibrējošs signāls | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | Micro-USB |
| USB versija | 2.0 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Sensori | |
| Tuvuma sensors | |
| Akselerometrs | |
| Orientācijas sensors | |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Garantijas karte | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Austiņas komplektā | |
| Zvana vadība | |
| Konferences zvana iespēja | |
| Zvanītāja ID | |
| Zvana gaidīšana | |
| Ātrā numura izsaukšana | |
| Zvana aizturēšana | |
| Zvana taimeris | |
| Zvanu pāradresācija | |
| Sertifikāti | |
| . Galvas SAR | 0,89 Vati uz kilogramu |