Ražotājs: Huawei
Modelis: 51091ABC
EAN: 6901443154029
Huawei Mate 9 Pro. Displeja diagonāle: 14 cm (5.5"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, Ekrāna veids: AMOLED. Procesora frekvence: 2,4 GHz, Procesora tips: Hi-Silicon, Procesora modelis: Kirin 960. RAM ietilpība: 6 GB, Iekšējās glabātuves ietilpība: 128 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 20 MP, Aizmugurējās kameras veids: Duālā kamera. SIM kartes spējas: Divas SIM kartes. Nodrošināta operētājsistēma: Android 7.0. Baterijas performance: 4000 mAh. Produkta krāsa: Pelēks. Svars: 169 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Huawei Mate 9 Pro 14 cm (5.5") Divas SIM kartes Android 7.0 4G USB Veids-C 6 GB 128 GB 4000 mAh Pelēks | €879.17 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 14 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Ekrāna forma | Ekrāns ar izliektām malām |
| Ekrāna veids | AMOLED |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 70000:1 |
| Skārienjutības tehnoloģija | Multi-touch |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Pikseļu blīvums | 534 pikseļu collā |
| Otrais LCD ekrāns | |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 7.0 |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 2G standarti | GSM |
| 3G standarti | UMTS, WCDMA |
| 4G standarti | LTE |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Atbalsta 3G joslas | 800 MHz |
| Wi-Fi Direct | |
| Tethering (modema režīms) | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 20 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Sensora tips | BSI CMOS |
| Video ierakstīšanas režīmi | 2160p |
| Auto fokuss | |
| Tālummaiņas spēja | |
| Video ierakstīšana | |
| Geotagging | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 6 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | Netiek atbalstīts |
| USB lielapjoma atmiņa | |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 4000 mAh |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 169 g |
| Platums | 75 mm |
| Dziļums | 7,5 mm |
| Augstums | 152 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Elektroniskais kompass | |
| Wi-Fi novietojums | |
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 2,4 GHz |
| Procesora tips | Hi-Silicon |
| Procesora modelis | Kirin 960 |
| Multikodola tips | 4 |
| Līdzprocesors | |
| Līdzprocesora frekvence | 1,8 GHz |
| Līdzprocesors arhitektūra | ARM Cortex-A53 |
| Līdzprocesora serde | 4 |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | |
| Tūlītēja ziņojumapmaiņa (IM) | |
| Tērzēšana | |
| E–pasts | |
| Darbības rādītāji | |
| Video zvans | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Mikrofona klusinātājs | |
| Lidojuma režīms | |
| Personīgās infoormācijas pārvaldība | Modinātājs, Kalkulators, Kalendārs, Piezīmes |
| Atbalsts kontakta grupām | |
| Tēmas | Tapetes |
| Personalizācija | Ikonas, Ēdienkarte, Īsceļi |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | |
| Vibrējošs signāls | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Sensori | |
| Tuvuma sensors | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Gyroscope | |
| Barometrs | |
| Orientācijas sensors | |
| Zvana vadība | |
| Zvana gaidīšana | |
| Ātrā numura izsaukšana | |
| Zvana aizturēšana | |
| Zvanu pāradresācija | |
| Zvana taimeris | |
| Zvanītāja ID | |
| Konferences zvana iespēja | |
| Multimediji | |
| Atbalstītie audio formāti | AAC, AAC+, AMR-NB, AMR-WB, FLAC, MIDI, MP3, MP4, OGG, PCM, WAV |
| Atbalstītie video formāti | 3GP, ASF, MP4, RM, RMVB, WMV |
| Video kompresijas formāti | H.263, H.264, H.265 |
| Balss kodeksi | AMR-NB, AMR-WB |
| Sertifikāti | |
| . Galvas SAR | 1,64 Vati uz kilogramu |