Ražotājs: Huawei
Modelis: 51097EUN
EAN: 6941487272747
Huawei nova 10 ir augstas kvalitātes viedtālrunis ar OLED ekrānu, kas piedāvā dzīvīgus un skaidrus attēlus ar izšķirtspēju 2400 x 1080 pikseļos. Ātrai un smidzinātāi veiktspējai Huawei nova 10 ir aprīkots ar 8-core Qualcomm procesoru ar frekvenci 2,42 GHz, 8 GB operatīvo atmiņu un iekšēju atmiņu 128 GB. Tāpat tajā ir uzstādīts trīskāršā aizmugurējā kamera ar 50 MP, 8 MP un 2 MP kameras objektīvu un priekšējā kamera ar izšķirtspēju 60 MP. Huawei nova 10 ir aprīkots ar divām SIM kartēm, 4G savienojumu, Bluetooth 5.2 un atbalstu dažādiem Wi-Fi standartiem, kā arī 4000 mAh akumulatoru ar ātru uzlādi. Tā ir izturīga un viegli pārnēsājama, jo tā sver tikai 168 g un ir tikai 6,88 mm biezā.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 16,9 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2400 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna forma | Ekrāns ar izliektām malām |
| Ekrāna veids | OLED |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Operētājsistēmas sazarojums | EMUI 12.0 |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 3G standarti | WCDMA |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Bluetooth profili | AAC, LDAC, SBC |
| MIMO | |
| Modulācija | 4096-QAM |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 2 MP |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja | 8192 x 6144 pikseļi |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,9 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,4 |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 60 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 240 fps |
| Auto fokuss | |
| Attēla stabilizētājs | |
| Portreta režīms | |
| Panorāma | |
| Makro fotografēšana | |
| AI ainas atpazīšana | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 8 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | Netiek atbalstīts |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 4000 mAh |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 168 g |
| Platums | 73,9 mm |
| Dziļums | 6,88 mm |
| Augstums | 162,2 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | |
| Elektroniskais kompass | |
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 2,42 GHz |
| Procesora tips | Qualcomm |
| Procesora modelis | 778G |
| Multikodola tips | 8 |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| Darbības rādītāji | |
| Video zvans | |
| Ātrā uzlāde | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 2.0 |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Sensori | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Gyroscope | |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Ekrāna aizsargs | |
| Garantijas karte | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Aizsargsoma | |
| Izgrūšanas tapiņa | |
| Multimediji | |
| Skaļruņi | Stereo |
| Atbalstītie audio formāti | 3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, MP4, OGG, WAV |
| Atbalstītie video formāti | 3GP, MP4 |