Ražotājs: Huawei
Modelis: NVA9SEBLUE/8/128
EAN: 6941487249701
Huawei nova 9 SE. Displeja diagonāle: 17,2 cm (6.78"), Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2388 pikseļi, Ekrāna veids: LCD. Procesora frekvence: 2,4 GHz, Procesora tips: Qualcomm Snapdragon, Procesora modelis: 680. RAM ietilpība: 8 GB, Iekšējās glabātuves ietilpība: 128 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 108 MP, Aizmugurējās kameras veids: Četras kameras. SIM kartes spējas: Divas SIM kartes. Nodrošināta operētājsistēma: EMUI 12.0. Baterijas performance: 4000 mAh. Produkta krāsa: Zils. Svars: 191 g
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 17,2 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1080 x 2388 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Ekrāna veids | LCD |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 90 Hz |
| Noapaļoti displeja stūri | |
| Programmatūra | |
| Platforma | HarmonyOS |
| Nodrošināta operētājsistēma | EMUI 12.0 |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| 3G standarti | WCDMA |
| 4G standarti | LTE |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Frekvenču diapazons | Divi diapazoni |
| Wi-Fi Direct | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Četras kameras |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 108 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 2 MP |
| Ceturtās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 2 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,9 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,4 |
| Ceturtās aizmugures kameras apertūras skaitlis | 2,4 |
| Digitālā tālummaiņa | 10 x |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 16 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Auto fokuss | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Zils |
| Krāsas nosaukums | Crystal Blue |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret apšļākšanu |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 8 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 4000 mAh |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 191 g |
| Platums | 75,5 mm |
| Dziļums | 7,94 mm |
| Augstums | 164,6 mm |
| Iepakojuma platums | 180 mm |
| Iepakojuma dziļums | 89,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 59 mm |
| Iepakojuma svars | 472,3 g |
| Navigācija | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | |
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 2,4 GHz |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 680 |
| Procesora arhitektūra | ARM Cortex-A73 |
| Multikodola tips | 8 |
| Līdzprocesors | |
| Līdzprocesora frekvence | 1,8 GHz |
| Līdzprocesors arhitektūra | ARM Cortex-A53 |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | |
| E–pasts | |
| Darbības rādītāji | |
| Video zvans | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Sejas atpazīšana | |
| Balss komandas | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| USB On-The-Go atbalsts | |
| Vibrējošs signāls | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Multimediji | |
| FM radio | |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Sensori | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Akselerometrs | |
| Ģeomagnētiskais sensors | |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Izgrūšanas tapiņa | |