Ražotājs: Huawei
Modelis: 51092CTE
EAN: 6901443210855
Huawei P smart. Displeja diagonāle: 14,3 cm (5.65"), Ekrāna izšķirtspēja: 2160 x 1080 pikseļi, Ekrāna veids: IPS. Procesora frekvence: 2,36 GHz, Procesora tips: Hi-Silicon, Procesora modelis: Kirin 659. RAM ietilpība: 3 GB, Iekšējās glabātuves ietilpība: 32 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 13 MP, Aizmugurējās kameras veids: Duālā kamera. SIM kartes spējas: Hibrīda duālā SIM. Nodrošināta operētājsistēma: Android 8.0. Baterijas performance: 3000 mAh. Produkta krāsa: Zelts. Svars: 143 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Huawei P Smart Or · Reconditionné | €70.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 14,3 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2160 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna veids | IPS |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Skārienjutības tehnoloģija | Multi-touch |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Pikseļu blīvums | 428 pikseļu collā |
| Otrais LCD ekrāns | |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 8.0 |
| Google aplikācijas | Google Maps, Google Play |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Hibrīda duālā SIM |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 2G standarti | Edge, GPRS, GSM |
| 3G standarti | UMTS |
| 4G standarti | LTE |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| 2G frekvenču josla (sekundārā SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Atbalsta 3G joslas | 850,900,1900,2100 MHz |
| Wi-Fi Direct | |
| Tethering (modema režīms) | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 2 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2 |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Video ierakstīšana | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Zelts |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 3 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 32 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 256 GB |
| USB lielapjoma atmiņa | |
| Atmiņas kartes slota veids | Speciāla ligzda |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 3000 mAh |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Baterijas uzlādes laiks | 2,5 h |
| Sarunu laiks (4G) | 11 h |
| Gaidīšanas laiks (4G) | 519 h |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 143 g |
| Platums | 72 mm |
| Dziļums | 7,45 mm |
| Augstums | 150,1 mm |
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 2,36 GHz |
| Procesora tips | Hi-Silicon |
| Procesora modelis | Kirin 659 |
| Procesora arhitektūra | ARM Cortex-A53 |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesors litogrāfija | 16 nm |
| Līdzprocesors | |
| Līdzprocesora frekvence | 1,7 GHz |
| Līdzprocesors arhitektūra | ARM Cortex-A53 |
| Līdzprocesora serde | 4 |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | |
| Tūlītēja ziņojumapmaiņa (IM) | |
| E–pasts | |
| Darbības rādītāji | |
| Video zvans | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Mikrofona klusinātājs | |
| Lidojuma režīms | |
| Personīgās infoormācijas pārvaldība | Modinātājs, Kalkulators, Kalendārs |
| Atbalsts kontakta grupām | |
| Tēmas | Tapetes |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | |
| Personalizācija | Ikonas, Ēdienkarte, Īsceļi |
| Vibrējošs signāls | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | Micro-USB |
| USB versija | 2.0 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Navigācija | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Elektroniskais kompass | |
| Wi-Fi novietojums | |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Sensori | |
| Tuvuma sensors | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Akselerometrs | |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Ekrāna aizsargs | |
| Garantijas karte | |
| Pievienoti kabeļi | Micro-USB |
| Austiņas komplektā | |
| Zvana vadība | |
| Zvanītāja ID | |
| Zvana gaidīšana | |
| Ātrā numura izsaukšana | |
| Zvanu pāradresācija | |
| Zvana taimeris | |
| Konferences zvana iespēja | |
| Zvana aizturēšana | |
| Sertifikāti | |
| SAR vērtība | 1,24 Vati uz kilogramu |
| . Galvas SAR | 1,27 Vati uz kilogramu |