| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Huawei P9 lite 13,2 cm (5.2") Divas SIM kartes Android 6.0 4G Micro-USB 3 GB 16 GB 3000 mAh Melns | €428.39 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 6.0 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 13,2 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna veids | IPS |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Skārienjutības tehnoloģija | Multi-touch |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 2G standarti | GSM |
| 3G standarti | UMTS |
| 4G standarti | LTE |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.1 |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| 2G frekvenču josla (sekundārā SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Atbalsta 3G joslas | 900,1900,2100 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 900,1900,2100,2600 MHz |
| Tethering (modema režīms) | |
| Wi-Fi Direct | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Auto fokuss | |
| Tālummaiņas spēja | |
| Video ierakstīšana | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 3 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 16 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 128 GB |
| USB lielapjoma atmiņa | |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 3000 mAh |
| Sarunu laiks (3G) | 18,9 h |
| Gaidīšanas laiks (2G) | 600 h |
| Gaidīšanas laiks (3G) | 630 h |
| Gaidīšanas laiks (4G) | 610 h |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 147 g |
| Platums | 72,6 mm |
| Dziļums | 7,5 mm |
| Augstums | 146,8 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Elektroniskais kompass | |
| Wi-Fi novietojums | |
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Procesora tips | Hi-Silicon |
| Procesora modelis | 650 |
| 64-bitu skaitļošana | |
| Multikodola tips | 4 |
| Līdzprocesors | |
| Līdzprocesora frekvence | 1,7 GHz |
| Līdzprocesora serde | 4 |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | |
| Tūlītēja ziņojumapmaiņa (IM) | |
| Tērzēšana | |
| E–pasts | |
| Darbības rādītāji | |
| Video zvans | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Mikrofona klusinātājs | |
| Personīgās infoormācijas pārvaldība | Modinātājs, Kalkulators, Kalendārs, Notikumu atgādinātājs, Piezīmes, Darāmo lietu saraksts |
| Lidojuma režīms | |
| Atbalsts kontakta grupām | |
| Tēmas | Tapetes |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | |
| Personalizācija | Ikonas, Ēdienkarte, Īsceļi |
| Vibrējošs signāls | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | Micro-USB |
| USB versija | 2.0 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Sensori | |
| Tuvuma sensors | |
| Akselerometrs | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Orientācijas sensors | |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Garantijas karte | |
| Austiņas komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Zvana vadība | |
| Ātrā numura izsaukšana | |
| Zvana gaidīšana | |
| Zvanītāja ID | |
| Zvana taimeris | |
| Zvana aizturēšana | |
| Zvanu pāradresācija | |
| Konferences zvana iespēja | |
| Multimediji | |
| Atbalstītie audio formāti | 3GPP, AAC, AMR, FLAC, M4A, Vidējais korpuss, MP3, MP4, OGG, WAV |
| Atbalstītie video formāti | 3GP, MKV, MP4, WEBM |