Ražotājs: LG
Modelis: LGH840.ADECTN
EAN: 8806087016031
LG G5 se. Displeja diagonāle: 13,5 cm (5.3"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, Ekrāna veids: IPS. Procesora frekvence: 1,8 GHz, Procesora tips: Qualcomm Snapdragon, Procesora modelis: 652. RAM ietilpība: 3 GB, Iekšējās glabātuves ietilpība: 32 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 16 MP, Aizmugurējās kameras veids: Viena kamera. SIM kartes spējas: Viena SIM. Nodrošināta operētājsistēma: Android 6.0.1. Baterijas performance: 2800 mAh. Produkta krāsa: Melns, Titāns. Svars: 157 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LG G5 se 13,5 cm (5.3") Viena SIM Android 6.0.1 4G USB Veids-C 3 GB 32 GB 2800 mAh Melns, Titāns | €403.57 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 13,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Ekrāna veids | IPS |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Skārienjutības tehnoloģija | Multi-touch |
| Pikseļu blīvums | 554 pikseļu collā |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 6.0.1 |
| Lietotnes izplatīšanas platforma | Google Play |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Viena SIM |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 2G standarti | Edge, GPRS, GSM |
| 3G standarti | HSDPA, UMTS |
| 4G standarti | LTE |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, GAP, HFP, HID, OPP, PBA, PBAP, SAP |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 850,900,1900,2100 MHz |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 16 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Digitālā tālummaiņa | 8 x |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Auto fokuss | |
| Tālummaiņas spēja | |
| Video ierakstīšana | |
| Nakts režīms | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Melns, Titāns |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 3 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 32 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 2000 GB |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 2800 mAh |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Sarunu laiks (2G) | 23 h |
| Sarunu laiks (3G) | 16 h |
| Gaidīšanas laiks (2G) | 120 h |
| Gaidīšanas laiks (3G) | 120 h |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 157 g |
| Platums | 73,9 mm |
| Dziļums | 7,7 mm |
| Augstums | 149,4 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | |
| Elektroniskais kompass | |
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 1,8 GHz |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 652 |
| 64-bitu skaitļošana | |
| Multikodola tips | 8 |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| Tūlītēja ziņojumapmaiņa (IM) | |
| E–pasts | |
| Darbības rādītāji | |
| Video zvans | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | |
| Vibrējošs signāls | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Multimediji | |
| FM radio | |
| Atbalstītie video formāti | DIVX, H.263, H.264, M-JPEG, MPEG4, VC-1, VP8, VP9, XVID |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Sensori | |
| Akselerometrs | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Gyroscope | |
| Zvana vadība | |
| Zvana aizturēšana | |
| Zvanu pāradresācija | |
| Zvana gaidīšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Austiņas komplektā | |
| Sertifikāti | |
| . Galvas SAR | 0,981 Vati uz kilogramu |