Ražotājs: LG
Modelis: LGH870.ADECPL
EAN: 8806087019773
LG G6 H870. Displeja diagonāle: 14,5 cm (5.7"), Ekrāna izšķirtspēja: 2880 x 1440 pikseļi, Ekrāna veids: IPS. Procesora frekvence: 2,35 GHz, Procesora tips: Qualcomm Snapdragon, Procesora modelis: 821. RAM ietilpība: 4 GB, RAM veids: LPDDR4, Iekšējās glabātuves ietilpība: 32 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 13 MP, Aizmugurējās kameras veids: Duālā kamera. Nodrošināta operētājsistēma: Android 7.0. Baterijas performance: 3300 mAh. Produkta krāsa: Sudrabs. Svars: 162 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LG G6 H870 14,5 cm (5.7") Android 7.0 4G USB Veids-C 4 GB 32 GB 3300 mAh Sudrabs | €485.33 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 14,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2880 x 1440 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Ekrāna veids | IPS |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Projektora formātu attiecība | 18:9 |
| Skārienjutības tehnoloģija | Multi-touch |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Pikseļu blīvums | 565 pikseļu collā |
| Otrais LCD ekrāns | |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 7.0 |
| Lietotnes izplatīšanas platforma | Google Play |
| Google aplikācijas | Google Maps, Google Play, YouTube |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Digitālā tālummaiņa | 8 x |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Optiskā sensora izmērs | 25,4 / 3,06 mm |
| Maksimālais kadru ātrums | 120 fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 1080p, 2160p |
| Auto fokuss | |
| Tālummaiņas spēja | |
| Sejas noteikšana | |
| ISO jutīgums | Auto |
| Baltās krāsas balanss | Auto |
| Video ierakstīšana | |
| Pašfotografēšanās taimeris | |
| Geotagging | |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 2G standarti | GSM |
| 3G standarti | HSDPA, HSUPA |
| 4G standarti | LTE |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, GAVDP, GOEP, HFP, HID, HOGP, MAP, OPP, PAN, PBAP, SAP, SPP |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Atbalsta 3G joslas | 850,900,1900,2100 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 800,1800,2600 MHz |
| Tethering (modema režīms) | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Krāsas nosaukums | Ice Platinum |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Ūdensizturīgs |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 4 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 32 GB |
| Lietotāja atmiņa | 22 GB |
| RAM veids | LPDDR4 |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 2000 GB |
| USB lielapjoma atmiņa | |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 3300 mAh |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 162 g |
| Platums | 71,9 mm |
| Dziļums | 7,9 mm |
| Augstums | 148,9 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Elektroniskais kompass | |
| Wi-Fi novietojums | |
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 2,35 GHz |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 821 |
| Multikodola tips | 4 |
| 64-bitu skaitļošana | |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | |
| Tūlītēja ziņojumapmaiņa (IM) | |
| Tērzēšana | |
| E–pasts | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 2.0 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrā uzlāde | |
| Grafiskais adapteris | Adreno 530 |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Lidojuma režīms | |
| Mikrofona klusinātājs | |
| Personīgās infoormācijas pārvaldība | Modinātājs, Kalkulators, Kalendārs, Notikumu atgādinātājs, Piezīmes, Darāmo lietu saraksts |
| Atbalsts kontakta grupām | |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | |
| Tēmas | Tapetes |
| Personalizācija | Ikonas, Ēdienkarte, Īsceļi |
| Vibrējošs signāls | |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Multimediji | |
| FM radio | |
| RDS tūneris iekļauts | |
| Atbalstītie audio formāti | AAC, AAC+, AC3, ADPCM, AMR-NB, AMR-WB, DSD, FLAC, MIDI, MP3, OGG, OPUS, PCM, Vorbis, WMA |
| Atbalstītie video formāti | H.263, H.264, H.265, MPEG4, VP8, VP9, XVID |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Sensori | |
| Akselerometrs | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Tuvuma sensors | |
| Gyroscope | |
| Orientācijas sensors | |
| Barometrs | |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Zvana vadība | |
| Zvanu pāradresācija | |
| Zvanītāja ID | |
| Zvana gaidīšana | |
| Zvana taimeris | |
| Zvana aizturēšana | |
| Ātrā numura izsaukšana | |
| Konferences zvana iespēja | |
| Sertifikāti | |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) sertifikācija | |
| . Galvas SAR | 0,23 Vati uz kilogramu |