Ražotājs: Motorola
Modelis: PAVX0011IT
EAN: 0840023235962
Motorola Moto E E22i. Displeja diagonāle: 16,5 cm (6.5"), Ekrāna izšķirtspēja: 720 x 1600 pikseļi. Procesora tips: MediaTek, Procesora modelis: Helio G37. RAM ietilpība: 2 GB, Iekšējās glabātuves ietilpība: 32 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 16 MP, Aizmugurējās kameras veids: Duālā kamera. SIM kartes spējas: Divas SIM kartes. Nodrošināta operētājsistēma: Android 12 Go Edition. Baterijas performance: 4020 mAh. Produkta krāsa: Pelēks. Svars: 174 g
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 12 Go edition |
| Lietotnes izplatīšanas platforma | Google Play |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 16,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 720 x 1600 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 90 Hz |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 16 MP |
| Dziļuma kameras izšķirtspēja (skaitliska) | 2 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Krāsas nosaukums | Graphite Grey |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 2 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 32 GB |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 4020 mAh |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 174 g |
| Platums | 74,6 mm |
| Dziļums | 7,99 mm |
| Augstums | 163,5 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | |
| E–pasts | |
| Darbības rādītāji | |
| Video zvans | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Sejas atpazīšana | |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | |
| Vibrējošs signāls | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Procesors | |
| Procesora tips | MediaTek |
| Procesora modelis | Helio G37 |
| Procesora arhitektūra | ARM Cortex-A53 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,3 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |