Ražotājs: Motorola
Modelis: PASY0009FR
EAN: 0840023226205
Motorola moto e20 . Displeja diagonāle: 16,5 cm (6.5"), Ekrāna izšķirtspēja: 1600 x 720 pikseļi, Ekrāna veids: IPS. Procesora tips: Unisoc, Procesora modelis: T606. RAM ietilpība: 2 GB, Iekšējās glabātuves ietilpība: 32 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 13 MP, Aizmugurējās kameras veids: Duālā kamera. SIM kartes spējas: Divas SIM kartes. Nodrošināta operētājsistēma: Android 11 Go Edition. Baterijas performance: 4000 mAh. Produkta krāsa: Pelēks. Svars: 184 g
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 16,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1600 x 720 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Ekrāna veids | IPS |
| Projektora formātu attiecība | 20:9 |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Pikseļu blīvums | 269 pikseļu collā |
| Noapaļoti displeja stūri | |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 11 Go edition |
| Lietotnes izplatīšanas platforma | Google Play |
| Virtuālais asistents | Google Assistant |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| SIM kartes ātrā samainīšana | |
| 3G standarti | UMTS, WCDMA |
| 4G standarti | LTE |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 2 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1,12 µm |
| Otrās aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1,75 µm |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Priekšējās kameras pikseļu izmērs | 1,12 µm |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 30 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 720p, 1080p |
| Nakts režīms | |
| Panorāma | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Krāsas nosaukums | Graphite Gray |
| International Protection (IP) code | IP52 |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensizturīgs |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 2 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 32 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 1000 GB |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 4000 mAh |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 184 g |
| Platums | 75,5 mm |
| Dziļums | 8,5 mm |
| Augstums | 164,8 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | |
| E–pasts | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 2.0 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Procesors | |
| Procesora tips | Unisoc |
| Procesora modelis | T606 |
| Procesora arhitektūra | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 1,6 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Sensori | |
| Tuvuma sensors | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Akselerometrs | |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Izgrūšanas tapiņa | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 10 W |
| Darbības rādītāji | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | |
| Balss komandas | |
| Vibrējošs signāls | |
| Tehniskās detaļas | |
| Remontējamības indekss | 7.5 |
| Multimediji | |
| Skaļruņi | Mono |
| Sertifikāti | |
| . Galvas SAR | 1,17 Vati uz kilogramu |
| Body SAR (ES) | 1,8 Vati uz kilogramu |
| Starojums uz ekstremitātēm SAR (EU) | 3,16 Vati uz kilogramu |