Ražotājs: Motorola
Modelis: PAUA0013SE
EAN: 0840023229596
Motorola Moto G 82 5G ir stilīgs un jaudīgs viedtālrunis, kas izstrādāts, lai jūs saglabātu savienotu un izklaidētu. Ar 16,8 cm (6,6") AMOLED displeju un 2400 x 1080 pikseļu izšķirtspēju jūs varat baudīt skaidrus un dzīvus attēlus visam savam iecienītākajam saturam. Displejam ir arī maksimālais atsvaidzes ātrums 120 Hz, kas nodrošina plūstošu ritināšanu un spēļu izpildi.
Darbināts ar Qualcomm Snapdragon 695 5G procesoru un 6 GB operatīvās atmiņas, šis telefons nodrošina ātru un efektīvu veiktspēju, ļaujot vienlaicīgi veikt vairākas darbības un viegli izpildīt prasīgas lietotnes un spēles. Tam ir 128 GB iekšējā atmiņa, nodrošinot pietiekamu vietu jūsu fotoattēliem, videoklipiem un lietotnēm. Lai arī, jūs varat paplašināt atmiņu vēl vairāk ar microSD karti, atbalstot līdz pat 1000 GB.
Darbojoties ar Android 12, Motorola Moto G 82 5G piedāvā draudzīgu lietotāja saskarni un piekļuvi Google Play veikalam visām jūsu lietotņu un spēļu vajadzībām. Tas arī nāk ar Google asistentu, ļaujot jums kontrolēt telefonu un iegūt informāciju, izmantojot balss komandas.
Savienojamības iespējas ietver 5G superātras interneta ātruma, kā arī Wi-Fi un Bluetooth 5.1 bezšuvju bezvadu savienojumus. Tālrunis atbalsta divas SIM kartes, ar nanoSIM slotu, lai nodrošinātu daudzpusīgu lietošanu. Turklāt tas piedāvā NFC, lai ērti veiktu bezkontakta maksājumus.
Motorola Moto G 82 5G ieguvis trīs kameras komplektu aizmugurē ar 50 MP galveno kameru, 8 MP otrās kameras un 2 MP trešās kameras. Ar funkcijām, piemēram, automātisko fokusu, nakts režīmu, panorāmas režīmu un sejas atpazīšanu, jūs varat iemūžināt izcilus fotoattēlus un video jebkurā apgaismojuma apstākļos. Pirmsējā 16 MP kamera ir lieliska augstas kvalitātes pašportretiem.
Izstrādāts ar stilīgu un modernu pelēku apdari, šim viedtālrunim ir stieple formas faktors un kompakts izmērs. Tas sver tikai 173 g un ir 160,9 mm x 74,5 mm x 7,99 mm liels, nodrošinot ērtu turēšanu un lietošanu.
Citi būtiski Motorola Moto G 82 5G īpašumi ietver pirkstu nospiedumu lasītāju drošai atbloķēšanai, ātro uzlādes tehnoloģiju ar iekļauto 30 W tīkla adapteri, USB Type-C pieslēgvietu vienkāršai savienošanai un sensoru klāstu, ieskaitot tuvuma, apkārtējā gaisma, akcelerometra, ģiroscopes un ģeomagnētiskos sensorus.
Kopumā Motorola Moto G 82 5G ir uzticams un funkcijām bagāts viedtālrunis, kas piedāvā lielisku lietotāja pieredzi un veiktspēju visās jūsu ikdienas viedtālruņa vajadzībās.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 12 |
| Lietotnes izplatīšanas platforma | Google Play |
| Virtuālais asistents | Google Assistant |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 16,8 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2400 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Ekrāna veids | AMOLED |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Pikseļu blīvums | 402 pikseļu collā |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Noapaļoti displeja stūri | |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Hibrīda duālā SIM |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 3G standarti | HSPA |
| 4G standarti | LTE |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 2 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,4 |
| Aizmugures kameras pikseļu izmērs | 0,64 µm |
| Otrās aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1,12 µm |
| Trešās aizmugures kameras pikseļa izmērs | 1,75 µm |
| Otras aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 118 ° |
| Trešās aizmugures kameras redzamības lauka (FOV) leņķis | 78 ° |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 16 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Priekšējās kameras pikseļu izmērs | 1 µm |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 60 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1280x720@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 720p, 1080p |
| Auto fokuss | |
| Sejas noteikšana | |
| Pašfotografēšanās taimeris | |
| Multi-shot | |
| Smaida detektors | |
| Nakts režīms | |
| Panorāma | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Krāsas nosaukums | Meteorite Grey |
| International Protection (IP) code | IP52 |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensizturīgs |
| Apvalka materiāls | Polimetilmetakrilāts (PMMA) |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 6 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| RAM veids | LPDDR4X |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 1000 GB |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 5000 mAh |
| Noņemams akumulators | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 173 g |
| Platums | 74,5 mm |
| Dziļums | 7,99 mm |
| Augstums | 160,9 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| E–pasts | |
| Darbības rādītāji | |
| Video zvans | |
| Ātrā uzlāde | |
| Ātrās uzlādes tehnoloģija | TurboPower |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Sejas atpazīšana | |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | |
| Vibrējošs signāls | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Procesors | |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 695 5G |
| Multikodola tips | 8 |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Sensori | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Akselerometrs | |
| Tuvuma sensors | |
| Gyroscope | |
| Ģeomagnētiskais sensors | |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Aizsargsoma | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 30 W |
| Izgrūšanas tapiņa | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85171300 |