Ražotājs: Motorola
Modelis: PAUU0004SE
EAN: 0840023233791
Motorola moto g32 . Displeja diagonāle: 16,5 cm (6.5"), Ekrāna izšķirtspēja: 2400 x 1080 pikseļi, Ekrāna veids: IPS. Procesora tips: Qualcomm Snapdragon, Procesora modelis: 680. RAM ietilpība: 4 GB, Iekšējās glabātuves ietilpība: 128 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 50 MP, Aizmugurējās kameras veids: Trīskāršā kamera. SIM kartes spējas: Divas SIM kartes. Nodrošināta operētājsistēma: Android 12. Baterijas performance: 5000 mAh. Produkta krāsa: Pelēks. Svars: 180 g
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 12 |
| Lietotnes izplatīšanas platforma | Google Play |
| Virtuālais asistents | Google Assistant |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 16,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2400 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Ekrāna veids | IPS |
| Projektora formātu attiecība | 20:9 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 90 Hz |
| Atbalsta HDR | |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Pikseļu blīvums | 405 pikseļu collā |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 3G standarti | UMTS |
| 4G standarti | LTE |
| 5G standarts | Netiek atbalstīts |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 2 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,4 |
| Aizmugures kameras pikseļu izmērs | 0,64 µm |
| Otrās aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1,12 µm |
| Trešās aizmugures kameras pikseļa izmērs | 1,75 µm |
| Otras aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 118 ° |
| Digitālā tālummaiņa | 8 x |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 16 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Priekšējās kameras pikseļu izmērs | 1 µm |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 30 fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 720p, 1080p |
| Auto fokuss | |
| Palēnināts režīms | |
| Video stabilizators | |
| Nakts režīms | |
| Pašfotografēšanās taimeris | |
| Panorāma | |
| Portreta režīms | |
| Makro fotografēšana | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Krāsas nosaukums | Mineral Grey |
| International Protection (IP) code | IP52 |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret apšļākšanu |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 4 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 1 TB |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 5000 mAh |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 180 g |
| Platums | 73,8 mm |
| Dziļums | 8,49 mm |
| Augstums | 161,8 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 2.0 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrā uzlāde | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Sejas atpazīšana | |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | |
| Balss komandas | |
| Vibrējošs signāls | |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Procesors | |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 680 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,4 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Sensori | |
| Tuvuma sensors | |
| Akselerometrs | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Gyroscope | |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 33 W |
| Izgrūšanas tapiņa | |
| Multimediji | |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Skaļruņi | Stereo |