Ražotājs: OPPO
Modelis: 5988255
EAN: 6944284679757
OPPO Find X3 Neo . Displeja diagonāle: 16,6 cm (6.55"), Ekrāna izšķirtspēja: 2400 x 1080 pikseļi, Ekrāna veids: AMOLED. Procesora frekvence: 2,8 GHz, Procesora tips: Qualcomm Snapdragon, Procesora modelis: 865. RAM ietilpība: 12 GB, Iekšējās glabātuves ietilpība: 256 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 50 MP, Aizmugurējās kameras veids: Četras kameras. SIM kartes spējas: Divas SIM kartes. Nodrošināta operētājsistēma: ColorOS 11.1. Baterijas performance: 4500 mAh. Produkta krāsa: Sudrabs. Svars: 184 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
OPPO Find X3 Neo 5G Argent · Reconditionné | €269.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | ColorOS 11.1 |
| Operētājsistēmas sazarojums | ColorOS 11.1 |
| Lietotnes izplatīšanas platforma | Google Play |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 16,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2400 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna forma | Ekrāns ar izliektām malām |
| Ekrāna veids | AMOLED |
| Projektora formātu attiecība | 20:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 5000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 90 Hz |
| Ekrāna spilgtums | 500 cd/m² |
| Pikseļu blīvums | 402 pikseļu collā |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Noapaļoti displeja stūri | |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 3G standarti | WCDMA |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Frekvenču diapazons | Četri diapazoni |
| 2G frekvenču josla (sekundārā SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Atbalsta 3G joslas | 800,850,900,1700,1900,2100 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 700,850,900,1700,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Wi-Fi Direct | |
| Tethering (modema režīms) | |
| MIMO | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Četras kameras |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 16 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Ceturtās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 2 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,4 |
| Ceturtās aizmugures kameras apertūras skaitlis | 2,4 |
| Aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 84 ° |
| Otras aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 123 ° |
| Trešās aizmugures kameras redzamības lauka (FOV) leņķis | 45 ° |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 32 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Priekšējās kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 80 ° |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1280x720@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 720p, 1080p, 2160p |
| Auto fokuss | |
| 3D dziļuma priekšējā kamera | |
| 3D dziļuma aizmugures kamera | |
| Palēnināts režīms | |
| Attēla stabilizētājs | |
| Attēla stabilizētāja tips | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Geotagging | |
| Pašfotografēšanās taimeris | |
| Nakts režīms | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Krāsas nosaukums | Galactic Silver |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 12 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| RAM paplašināšana (maks.) | 19 GB |
| RAM veids | LPDDR4X |
| RAM pulksteņa ātrums | 2133 MHz |
| Saderīgās atmiņas kartes | Netiek atbalstīts |
| USB lielapjoma atmiņa | |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 4500 mAh |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 184 g |
| Platums | 72,5 mm |
| Dziļums | 7,99 mm |
| Augstums | 159,9 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | |
| Elektroniskais kompass | |
| Wi-Fi novietojums | |
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 2,8 GHz |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 865 |
| Multikodola tips | 8 |
| Līdzprocesors | |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | |
| E–pasts | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Austiņu savienojamība | USB Veids-C |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrā uzlāde | |
| Ātrās uzlādes tehnoloģija | VOOC 3.0 |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Sejas atpazīšana | |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | |
| USB On-The-Go atbalsts | |
| Vibrējošs signāls | |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Sensori | |
| Akselerometrs | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Tuvuma sensors | |
| Gyroscope | |
| Iebūvēts pedometrs | |
| Krāsu temperatūras sensors | |
| Ģeomagnētiskais sensors | |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Izgrūšanas tapiņa | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85171300 |
| Tehniskās detaļas | |
| Atbalstītie WCDMA tīkli | 800,850,900,1700,1900,2100 MHz |
| Remontējamības indekss | 7.1 |
| Multimediji | |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Skaļruņi | Stereo |
| Sertifikāti | |
| . Galvas SAR | 0,991 Vati uz kilogramu |
| Body SAR (ES) | 1,289 Vati uz kilogramu |
| Starojums uz ekstremitātēm SAR (EU) | 2,589 Vati uz kilogramu |