Ražotājs: Samsung
Modelis: SM-A315GZBUEUB
EAN: 8806090672811
Samsung Galaxy A31 SM-A315. Displeja diagonāle: 16,3 cm (6.4"), Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2400 pikseļi, Ekrāna veids: SAMOLED. Procesora frekvence: 2 GHz. RAM ietilpība: 4 GB, Iekšējās glabātuves ietilpība: 64 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 48 MP, Aizmugurējās kameras veids: Četras kameras. Baterijas performance: 5000 mAh. Produkta krāsa: Zils. Svars: 185 g
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 16,3 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1080 x 2400 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Ekrāna veids | SAMOLED |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Projektora formātu attiecība | 20:9 |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Noapaļoti displeja stūri | |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Lietotnes izplatīšanas platforma | Google Play |
| Google aplikācijas | Gmail, Google Chrome, Google Play, YouTube |
| Virtuālais asistents | Samsung Bixby |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Četras kameras |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 48 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Ceturtās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,2 |
| Ceturtās aizmugures kameras apertūras skaitlis | 2,4 |
| Trešās aizmugures kameras redzamības lauka (FOV) leņķis | 123 ° |
| Digitālā tālummaiņa | 8 x |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 20 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 60 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1920x1080@30fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 1080p |
| Auto fokuss | |
| Geotagging | |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 3G standarti | UMTS |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Atbalsta 3G joslas | 850,900,1900,2100 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Wi-Fi Direct | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Zils |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 4 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 64 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 512 GB |
| USB lielapjoma atmiņa | |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 5000 mAh |
| Sarunu laiks (4G) | 33 h |
| Pārlūkošanas laiks (Wi-Fi) | 20 h |
| Pārlūkošanas laiks (4G) | 20 h |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 97 h |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 22 h |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 185 g |
| Platums | 73,1 mm |
| Dziļums | 8,6 mm |
| Augstums | 159,3 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| GPS | |
| BeiDou | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Wi-Fi novietojums | |
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | |
| E–pasts | |
| Darbības rādītāji | |
| Video zvans | |
| Bezvadu lādēšana | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Sejas atpazīšana | |
| Balss zvana izsaukšana | |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | |
| Vibrējošs signāls | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 2.0 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| ANT + iespējota | |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Sensori | |
| Tuvuma sensors | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Akselerometrs | |
| Gyroscope | |
| Ģeomagnētiskais sensors | |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Izgrūšanas tapiņa | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85171300 |
| Tehniskās detaļas | |
| Remontējamības indekss | 5.9 |
| Multimediji | |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, ASF, AVI, FLV, MKV, MP4, WEBM, WMV |
| Sertifikāti | |
| . Galvas SAR | 0,488 Vati uz kilogramu |
| Body SAR (ES) | 1,68 Vati uz kilogramu |