Ražotājs: Samsung
Modelis: SM-G973FZWDVD2
EAN: 8801643722203
Samsung Galaxy S10 SM-G973F. Displeja diagonāle: 15,5 cm (6.1"), Ekrāna izšķirtspēja: 1440 x 3040 pikseļi, Ekrāna veids: OLED. Procesora frekvence: 2,7 GHz, Procesora tips: Samsung Exynos, Procesora modelis: 9820. RAM ietilpība: 8 GB, RAM veids: LPDDR4X, Iekšējās glabātuves ietilpība: 128 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 12 MP, Aizmugurējās kameras veids: Trīskāršā kamera. SIM kartes spējas: Divas SIM kartes. Baterijas performance: 3400 mAh. Produkta krāsa: Balts. Svars: 157 g
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 15,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1440 x 3040 pikseļi |
| Ekrāna forma | Ekrāns ar izliektām malām |
| Ekrāna veids | OLED |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED |
| Displeja stikla veids | Gorilla Glass |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Projektora formātu attiecība | 19:9 |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Pikseļu blīvums | 550 pikseļu collā |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Noapaļoti displeja stūri | Jā |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Lietotnes izplatīšanas platforma | Google Play |
| Google aplikācijas | Google Maps, Google Play, YouTube |
| Virtuālais asistents | Samsung Bixby |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 3G standarti | TD-SCDMA, UMTS, WCDMA |
| 4G standarti | LTE |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Atbalsta 3G joslas | 850,900,1900,2100 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2600 MHz |
| Tethering (modema režīms) | Jā |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| MIMO | Jā |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 16 MP |
| Aizmugures kameras divkāršās apertūras numurs | 1.5/2.4 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,2 |
| Aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 77 ° |
| Otras aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 45 ° |
| Optiskā tālummaiņa | 2 x |
| Digitālā tālummaiņa | 10 x |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 1,9 |
| Priekšējās kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 80 ° |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 960 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1920x1080@30fps, 3840x2160@30fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 720p, 1080p, 2160p |
| Auto fokuss | Jā |
| Sejas noteikšana | Jā |
| Video stabilizators | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Multi-shot | Jā |
| Pašfotografēšanās taimeris | Jā |
| Geotagging | Jā |
| Nakts režīms | Jā |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Balts |
| Krāsas nosaukums | Prism White |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Ūdensizturīgs |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 8 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| RAM veids | LPDDR4X |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 512 GB |
| USB lielapjoma atmiņa | Jā |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 3400 mAh |
| Wireless Power Share | Jā |
| Sarunu laiks (3G) | 21 h |
| Pārlūkošanas laiks (Wi-Fi) | 14 h |
| Pārlūkošanas laiks (3G) | 12 h |
| Pārlūkošanas laiks (4G) | 14 h |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 81 h |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 18 h |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 157 g |
| Platums | 70,4 mm |
| Dziļums | 7,8 mm |
| Augstums | 149,9 mm |
| Navigācija | |
| GPS | Jā |
| GPS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| GLONASS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Wi-Fi novietojums | Jā |
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 2,7 GHz |
| Procesora tips | Samsung Exynos |
| Procesora modelis | 9820 |
| Multikodola tips | 8 |
| Līdzprocesors | Jā |
| Līdzprocesora frekvence | 1,9 GHz |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | Jā |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | Jā |
| E–pasts | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Video zvans | Jā |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Bezvadu lādēšana | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | Jā |
| Vibrējošs signāls | Jā |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| ANT + iespējota | Jā |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Sensori | |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Ģeomagnētiskais sensors | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| Spiediena sensors | Jā |
| Barometrs | Jā |
| Orientācijas sensors | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Izgrūšanas tapiņa | Jā |
| Austiņas komplektā | Jā |
| Multimediji | |
| Skaļruņi | Stereo |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MP3, MXMF, OGG, OTA, RTTTL, WAV, WMA, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, ASF, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM, WMV |
| Sertifikāti | |
| . Galvas SAR | 0,477 Vati uz kilogramu |
| Body SAR (ES) | 1,593 Vati uz kilogramu |