Ražotājs: Samsung
Modelis: SM-S918BZGPEUB
EAN: 8806094827019
Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B. Displeja diagonāle: 17,3 cm (6.8"), Ekrāna izšķirtspēja: 3088 x 1440 pikseļi, Ekrāna veids: Dynamic AMOLED 2X. Procesora tips: Qualcomm Snapdragon, Procesora modelis: 8 Gen 2. RAM ietilpība: 12 GB, Iekšējās glabātuves ietilpība: 1000 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 200 MP, Aizmugurējās kameras veids: Četras kameras. SIM kartes spējas: Divas SIM kartes. Nodrošināta operētājsistēma: Android 13. Baterijas performance: 5000 mAh. Produkta krāsa: Zaļš. Svars: 233 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B Vert (12 Go / 1 To) · Reconditionné | €970.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 17,3 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3088 x 1440 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Ekrāna veids | Dynamic AMOLED 2X |
| Displeja stikla veids | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass Victus 2 |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Maksimālais displeja spilgtums (HDR) | 1200 cd/m² |
| Maksimālais displeja spilgtums (ārpus telpām) | 1750 cd/m² |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Pikseļu blīvums | 500 pikseļu collā |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 13 |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 3G standarti | UMTS, WCDMA |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standarts | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi Direct | |
| Modulācija | 1024-QAM |
| MIMO | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Četras kameras |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 200 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Ceturtās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,7 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 4,9 |
| Ceturtās aizmugures kameras apertūras skaitlis | 2,4 |
| Aizmugures kameras pikseļu izmērs | 0,6 µm |
| Otrās aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1,4 µm |
| Trešās aizmugures kameras pikseļa izmērs | 1,12 µm |
| Aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 85 ° |
| Otras aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 120 ° |
| Trešās aizmugures kameras redzamības lauka (FOV) leņķis | 11 ° |
| Optiskā tālummaiņa | 10 x |
| Digitālā tālummaiņa | 100 x |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Priekšējās kameras pikseļu izmērs | 1,12 µm |
| Priekšējās kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 80 ° |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Ceturtās aizmugures kameras pikseļa izmērs | 1,12 µm |
| Ceturtās aizmugures kameras redzamības lauka (FOV) leņķis | 36 ° |
| Auto fokuss | |
| Palēnināts režīms | |
| Attēla stabilizētāja tips | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Attēla stabilizētājs | |
| Pašfotografēšanās taimeris | |
| Nakts režīms | |
| Portreta režīms | |
| Panorāma | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Zaļš |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensizturīgs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 12 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 1000 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | Netiek atbalstīts |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 5000 mAh |
| Sarunu laiks (4G) | 49 h |
| Pārlūkošanas laiks (Wi-Fi) | 25 h |
| Pārlūkošanas laiks (4G) | 25 h |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 99 h |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 26 h |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 233 g |
| Platums | 78,1 mm |
| Dziļums | 8,9 mm |
| Augstums | 163,4 mm |
| Irbuļa izmēri (P x D x A) | 5,8 x 4,35 x 105,1 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | |
| E–pasts | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrā uzlāde | |
| Bezvadu lādēšana | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Sejas atpazīšana | |
| Procesors | |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 8 Gen 2 |
| Multikodola tips | 8 |
| Sensori | |
| Akselerometrs | |
| Tuvuma sensors | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Gyroscope | |
| Barometrs | |
| Holla devējs | |
| Ģeomagnētiskais sensors | |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Irbulis iekļauts | |
| Izgrūšanas tapiņa | |
| Multimediji | |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |