Ražotājs: Samsung
Modelis: SM-M336BZNGEUE
EAN: 8806094179859
Samsung Galaxy SM-M336B/DS ir tikai sākums tam, ko šis viedtālrunis var piedāvāt. Ar savu 16,8 cm (6.6") displeju, tas rada vizuāli baudāmus attēlus, kuros detalizācija un skaidrība ir uz augstākā līmeņa. Šī ierīce ir aprīkota ar 5G savienojumu, kas nodrošina ātrāku datu pārraidi un lielisku interneta pieredzi. Ar 6 GB RAM un 128 GB iekšējās atmiņas ietilpību, tas spēs nodrošināt ātru un efektīvu darbību. Pateicoties 5000 mAh baterijai, jums netiks traucēts ar pastāvīgiem uzlādes pārtraukumiem. Telefons ir harmoniskā brūnā krāsā, kas piešķir tam eleganci un izsmalcinātību. Tam ir arī izcilas foto un video kamera, kuras izšķirtspēja sasniedz pat 50 MP jaudu aizmugurējā kamerā un 8 MP jaudu priekšējā kamerā. Tātad jūs varēsiet iemūžināt svarīgus mirkļus un radīt profesionālus attēlus. Samsung Galaxy SM-M336B/DS ir viedtālrunis, kas saderīgs ar mūsdienīgām tehnoloģijām un nodrošina jums vislabāko iespējamo lietošanas pieredzi.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 16,8 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1080 x 2408 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Ekrāna veids | TFT |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 3G standarti | UMTS |
| 4G standarti | LTE-TDD |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Atbalsta 3G joslas | 850,900,1900,2100 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| 5G diapazonu atbalsts | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2600,3500 MHz |
| Wi-Fi Direct | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Četras kameras |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 2 MP |
| Ceturtās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 2 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,4 |
| Ceturtās aizmugures kameras apertūras skaitlis | 2,4 |
| Digitālā tālummaiņa | 10 x |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 30 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 3840x2160@30fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 2160p |
| Auto fokuss | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Brūns |
| Krāsas nosaukums | Brown |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 6 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 1024 GB |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 5000 mAh |
| Noņemams akumulators | |
| Sarunu laiks (4G) | 44 h |
| Pārlūkošanas laiks (Wi-Fi) | 22 h |
| Pārlūkošanas laiks (4G) | 21 h |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 198 g |
| Platums | 76,9 mm |
| Dziļums | 8,4 mm |
| Augstums | 165,4 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | |
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 2,4 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 2.0 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Sensori | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Akselerometrs | |
| Gyroscope | |
| Magnētiskais sensors | |
| Darbības rādītāji | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Multimediji | |
| Atbalstītie video režīmi | 2160i |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Sertifikāti | |
| . Galvas SAR | 1,042 Vati uz kilogramu |
| Body SAR (ES) | 1,378 Vati uz kilogramu |
| Starojums uz ekstremitātēm SAR (EU) | 1,94 Vati uz kilogramu |