Ražotājs: Sony
Modelis: 1320-4898
EAN: 7311271630777
Sony Xperia 5. Displeja diagonāle: 15,5 cm (6.1"), Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2520 pikseļi, Ekrāna veids: OLED. Procesora tips: Qualcomm Snapdragon, Procesora modelis: 855. RAM ietilpība: 6 GB, Iekšējās glabātuves ietilpība: 128 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 12 MP, Aizmugurējās kameras veids: Trīskāršā kamera. Nodrošināta operētājsistēma: Android 9.0. Baterijas performance: 3140 mAh. Produkta krāsa: Melns. Svars: 164 g
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 15,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1080 x 2520 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Ekrāna veids | OLED |
| Displeja stikla veids | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass 6 |
| Projektora formātu attiecība | 21:9 |
| Skārienjutības tehnoloģija | Multi-touch |
| Atbalsta HDR | Jā |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 9.0 |
| Lietotnes izplatīšanas platforma | Google Play |
| Google aplikācijas | Google Maps, Google Play |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Otras aizmugures kameras sensora izmērs | 1/3.4 " |
| Aizmugures kameras sensora izmērs | 1/2.6 " |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,6 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,4 |
| Aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1,4 µm |
| Otrās aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1 µm |
| Trešās aizmugures kameras pikseļa izmērs | 1 µm |
| Optiskā tālummaiņa | 2 x |
| Digitālā tālummaiņa | 5 x |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējās kameras sensora izmērs | 1/4 " |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2 |
| Priekšējās kameras pikseļu izmērs | 1,12 µm |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Video ierakstīšanas režīmi | 1080p, 2160p |
| Auto fokuss | Jā |
| Video ierakstīšana | Jā |
| Video stabilizators | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Geotagging | Jā |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 2G standarti | Edge, GPRS, GSM |
| 3G standarti | HSPA+, UMTS |
| 4G standarti | LTE |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Tethering (modema režīms) | Jā |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Melns |
| International Protection (IP) code | IP65, IP68 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 6 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSDXC |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 512 GB |
| USB lielapjoma atmiņa | Jā |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 3140 mAh |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 164 g |
| Platums | 68 mm |
| Dziļums | 8,2 mm |
| Augstums | 158 mm |
| Navigācija | |
| GPS | Jā |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | Jā |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| Elektroniskais kompass | Jā |
| Wi-Fi novietojums | Jā |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | Jā |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | Jā |
| Tūlītēja ziņojumapmaiņa (IM) | Jā |
| Tērzēšana | Jā |
| E–pasts | Jā |
| Teksta paredzēšanas sistēma | Jā |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Darbības rādītāji | |
| Bezvadu lādēšana | Nē |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Mikrofona klusinātājs | Jā |
| Tēmas | Tapetes |
| Lidojuma režīms | Jā |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | Jā |
| Atbalsts kontakta grupām | Jā |
| Personalizācija | Ikonas, Ēdienkarte |
| Personīgās infoormācijas pārvaldība | Modinātājs, Kalkulators, Kalendārs |
| Vibrējošs signāls | Jā |
| Procesors | |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 855 |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Sensori | |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Orientācijas sensors | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Manuāls | Jā |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Zvana vadība | |
| Konferences zvana iespēja | Jā |
| Ātrā numura izsaukšana | Jā |
| Zvana gaidīšana | Jā |
| Zvanītāja ID | Jā |
| Zvanu pāradresācija | Jā |
| Zvana aizturēšana | Jā |
| Zvana taimeris | Jā |
| Multimediji | |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Atbalstītie audio formāti | AAC, AAC+, ALAC, AMR-NB, AMR-WB, DSD, FLAC, LPCM, MIDI, MP3, OPUS, PCM, Vorbis, WMA |
| Atbalstītie video formāti | H.263, H.264, H.265, VP8, VP9 |
| Atbalstāmie attēlu formāti | ARW, BMP, CR2, DNG, GIF, HEIF, JPEG, NEF, ORF, PEF, PNG, RW2, WBMP, WEBP |